Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen kisállatot vegyek a 12...

Milyen kisállatot vegyek a 12 éves lányomnak?

Figyelt kérdés

A lányom már vagy 2 éve könyörög egy kisállatért, viszont én nem akartam mivel még kicsinek gondoltam.

Most, hogy eltelt 2 év és még mindig szeretne egyet, gondolkoztam, hogy szülinapjára kapna egyet.

A házban már van 2 cica és egy kígyó.

3-4 év múlva szeretnénk 2 vadászgörényt is.

Olyan kisállatot keresünk amit tarthat a szobájában és ha nincs otthon ketrecbe lehet tartani (nem mindig, csak pár órára).

Fontos, hogy a havi költségeket (kivéve ha beteg) ő fizetné.

10.000 Ft-ot kapna havonta.

Milyen kisállatot javasoltok?


2021. márc. 24. 17:23
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
36%
Nekünk nyuszink van szobatiszta ami szerintem tok meno hiszen így megspproltuk hogy egy ketrecet kerulgessunk. A nővéremnek elég sok idejébe telt de tényleg egy helyre végzi a dolgát. Mi nem veszünk szénát a nagymamanal ha kaszálnak akkor kiszáritjuk hazahozzuk es azt kap. Valamint úgymond maradékot, lepucolt hejakat, karalábét,káposztát. Nem is olcsó nem is drága.
2021. márc. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
74%

Svájcban például a tengerimalacok egyedül tartását tiltja a törvény, és állatkínzásnak minősül. Lehet, hogy Magyarországon még nem tartunk itt, de attól még az állat igénye pontosan ugyanaz.


Amúgy kérdező, bármilyen állatot is választanátok, kérlek nagyon pontosan olvassatok utána az igényeinek. Nagyon sokan tartanak tévedésből vagy spórolásból túl kicsi helyen/rossz étrenden stb állatokat.

2021. márc. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
89%
Álljatok már le ezzel a tengerimalac nem hal bele, ha egyedül van-dumával. Persze egy ember se hal bele, ha az egész életét 30 négyzetméteren kell leélnie tök egyedül, és naponta beadnak neki kaját-vizet meg egy kiskutyát társaságnak pár órára, de milyen élet az? Gondolkozzatok már.
2021. márc. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
A hörcsög nagyon cuki és könnyű a tartása én is 12 évesen kaptam az első hörcsögögöm. :)
2021. márc. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

KETTŐ tengerimalac meloett döntöttünk, egyedül állatkinzás tartani.

160 cm-es ketrecet fogunk neki venni, találtunk neten egy nagyon jól felszereltet jó árban.

2021. márc. 25. 09:44
 36/37 A kérdező kommentje:

Mellett*

Nekik*

2021. márc. 25. 09:45
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

A macska ne jusson be hozzájuk. Ha bármi segítség kell (milyen széna, milyen táp és társai) szívesen látunk és segítünk a Felelősségteljes tengerimalactartók facebook csoportban. Ott minden le van írva, amit tudni kell róluk, a legmodernebb információk. :)


A 160as ketrec nagyon jól hangzik. Boldog tengerimalacozást. :)

2021. márc. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!