Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nyest ellen mit lehet tenni?

Nyest ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Minimum 1 nyest rendszeresen mászkál hozzánk. Az autót elő szeretettel mászkálja félek, hogy szétrág ott valamit. Tyúkok is vannak állítólag szereti gyilkolászni őket. Estére be vannak zárva jól védett helyre de nem szeretném ha véletlenül bejutna oda.

Hogyan tudok ellene védekezni?



2021. máj. 1. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Kutya.Retteg a kutyáktól.
2021. máj. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az új autómba nekem is megrágta a műanyag motorház tető borítást és a csöveket,vezetékeket.Nagyobb baj nem történt,de veszélyes. Vettem egy kis állat csapdát a Hermes-nél (10-12 eft.) és egy ultrahangos ,4 hangszórós nyest riasztót.Ez is kb.annyi.Ezt a szervizbe szerelték be.Fogtam két macskát is.De,biztos nyest volt,mert éjszaka láttam.Ez betud mászni a motorházba.Mos már kevésbé látogatják,mert már nem új szaga van.Amíg új,a vezetékeknek valami sex feromon szaga van.Csak kivülről mászkálnak rá és össze-vissza maszatolják,a szélvédőt is.Elég nehéz letörölni a tappancs lábnyomait,mert zsírosak.Jó védekezést...!
2021. máj. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Motip nyestriaszto spray, nalam autonal bevalt, de ezt ujra kell fujni 2-3 hetente sarvedoivekre, motorterbe es kisse ragacsos is. Csirkekhez tehetsz be kutyaszort, de ez nem 100%, ha ehes akkor mindegy neki szerintem... Sajnos itt is vannak nyestek (sosem lattam oket, de egy doglott itt fekidt az ut szelen par napja, gondolom akkor van tobb is) es csirkek is, ahova ha nagyon akar be tudna maszni, de nem bantotta oket eddig, igaz van kutya, aki kint jarorozik ha mozgast hall.
2021. máj. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyors megoldásnak dezodor vagy hasonló erős ember illatu spray az auro részeire, fodrásztól lenyírt haj, azon is érzik az ember, aztán elektromos riasztó.
2021. máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A gazdaboltban protect natural nyestriasztót kaptam, alaposan be is fújtam az autót de még jobban érdekelte a szag.


Az elektromos riasztót is megrendeltem már .

2021. máj. 2. 13:36
 6/7 anonim válasza:
Nekem van az autóban ultrahangos nyest riasztó,sárvédő íveket befújtam nyest riasztó spray-vel,de ugyanúgy össze van mászkálva az autó. Sőt mindig oda is szarik a kocsi tetejére általában a hátsó részére,plusz a ragacsos undoritó vizelete is ott van mindig. Most akarok venni élvefogó csabdát. Mérget nem akarok kitenni mert vannak macskák is... Nem egyszerű sajnos. Ha valaki tud valami okosságot azt szívesen fogadom én is. Üdv.
2021. máj. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már pár napja kipróbáltam a Kemo M180 ultrahangos nyestriasztó készüléket és a Kemo Z100 nyestriasztó spray is. Teljes mértékben hatástalanok. Nyugodtan mászkálja az autót még perceken keresztül nyugodtan fekszik is az autó tetején. Az emberi és kutya szőr is hatástalan.
2021. máj. 6. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!