Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen állatot...

Szerintetek milyen állatot vegyek ?

Figyelt kérdés

Már van két macskám , viszont szeretnék még egy állatot . Kertes házban lakok szóval ha úgy van akkor ki tudom engedni . Előszőr kutyára gondoltam de azt a szüleim nem engedik , meg hát ugye van két macskám . A macskák kintiek , szóval valami pici állatot szeretnék bentre a szobámba , olyat ami viszonylag okos is és nem csak dísznek van . Egyszer már volt nyulam , viszont megnőtt és anyum eladta LEVESNEK 😭😭😭 ....

Szóval kétlem , hogy a nyúl megfelelő lenne , esetleg törpenyúl ...

Ha valaki tud valamit ajánlani akkor azt megköszönném .


2021. máj. 8. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
en is valami ragcsalon, kisallaton gondolkodnek a helyedben. pld torpenyul jo lehet amit irtal, tengerimalacOK (csakis parban) hori, kiseger, csincsilla, stb...
2021. máj. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Tenerimalacok jó lennének, nővéremnek is van 2, Meg hát ugye amit írt az első.
2021. máj. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
82%
Tengerimalacot, törpenyulat, hörcsögöt, esetleg teknőst
2021. máj. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Ha van türelmed, és bírod a kisebb-nagyobb visításokat, én nimfa papagájt ajánlok. Nagy hely kell neki, párban, és rendszeresen takarítani a helyét. Ha megszelidíted, akkor onnantól kötődni fog hozzád, és ugyan úgy tud bújni mint egy macska. Meg lehet neki tanitani, hogy vissza repüljön hozzád, ez azért hasznos, mert elég nagy mozgásigenye van.


Ha madarat nem szeretnél, akkor az előttem lévők már írtak szőrös állatkákat, mellesleg a csincsilla aranyos, azt én is ajánlom.

2021. máj. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%

Minek venni? Fogj be egy varjút. Vagy galambot.

Ha nem jó, keress egy csótányt. Az is aranyos.

2021. máj. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
A patkány nagyon okos tud lenni, kicsi, bújós, nekem bakancslistás a patkánytartás
2021. máj. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a hörcsög, tengerimalac, patkány vagy egér. Én például a hörcsögöt nagyon tudom ajánlani.
2021. máj. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A papagáj nagyon okos.Valamelyik hangot utánoz,valamelyik beszél,de ilyen-olyan trükköket mindegyiknek lehet tanítanI.(tudom,tudom macskád van.Ha nem engeded ki amikor a macska is bent van nem lesz semmi baja,nekem is a kettő egyszerre van. :D)


A kaméleon csak szimplán vicces.Ahová leteszed ott színt vált.Ha rossz vagy épp jó a hangulata,ha megijed akkor is.Lehet mindig újítgatni a lakóhelyét,tarthatsz belőle sokat,mégsem veszi el minden időd egyik sem ha egyik nap mondjuk tanulsz vagy szórakozol. :D


A patkány még ami viszonylag okos és lehet vele sokat foglalkozni.

2021. máj. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!