Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha a kutyások képesek felszedn...

Ha a kutyások képesek felszedni, Ti LOVASOK, miért NEM?!

Figyelt kérdés

Jó, nem minden kutyás szedi fel a kutyája "termését", De a legtöbb, igen. Megyek az erdőbe, mert van kijelölt kiránduló út, és itt mindennap lovasok jönnek-mennek. És ide trágyáznak, de akkorát, hogy a kutyámnak vagy 3 heti "termés" lenne ilyen. És akkora az út, hogy akkor tudod kikerlni a "termést", ha bemész a fák közé, mert olyan keskeny az út. És falun is voltam, ott is az útra trágyáznak a lovasok, de ha utána szólnék, hogy lapátold már el innen légyszíves, még én lennék a bunkó paraszt mi?! A kutyásokat nagyon leszólják, ha nem szedi fel, de lovasnak, még nem hallottam beszólni.

Mikor fogjátok Ti is felszedni/ellapátolni az útbol a ló"citromot" ha már lóval közlekedtek??!


2010. aug. 23. 16:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/165 anonim ***** válasza:
91%
Azért érdekes lenne egy bazi nagy kukás zsákkal a lovon ülve,benne meg a citrommal....
2010. aug. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/165 anonim ***** válasza:
84%

Ültél már lovon?Próbáltál már magaddal cipelni seprűt/lapátot?

Értelmetlen a kérdés,mert egy ló végtermékét nem tudod zacskóval felszedni,mint a kutyáét.Ha felszeded is,hova teszed?

2010. aug. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/165 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem tereplovaglás közben ezt érdekes lenne kivitelezni. Kakil a ló-nyeregből le- előkap egy nagy zsák-nyeregbe vissza- hátamra kapom a zsákot, de ki fogja a lovat ??? Kérlek, írd le, hogy szerinted hogyan működhetne !!!
2010. aug. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/165 anonim ***** válasza:
91%

Engem a kutyapiszok csak akkor zavar, ha városban vagyok.

Látszik, hogy nem lovagolsz:) Ha erdőben vagyok nem szoktam felszedni, mert mire leszállok a lóról, keresek egy kikötőhelyet, előveszem a szemetes lapátot (mert ugye azt mindig hordok magamnál)előszedek egy szemeteszsákot és a hátamra kötök 10 kg trágyát kicsit macerás. (másképp hogy vigyem el?)Képzeld el, ahogy ügetés közben ott csattog a hátamon...

Ha valaki a betonúton hagyja el (bár sztem ne lovagoljunk aszfalton) azt megértem mert nem városba való. De könyörgöm... erdőben sétálsz (természetben)... az nem zavar, hogy más állat is odapiszkít?

Fogadjunk pesti vagy:)

És lehet lepontozni.

2010. aug. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/165 anonim ***** válasza:
82%
Előző: Örülök, hogy nem csak én vélekedek így.
2010. aug. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/165 anonim ***** válasza:
18%
Azért meret nehezebb mint a kutyáért még nem mentesültök alóla. Legalább arébb lehet tessékelni az útról.
2010. aug. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/165 anonim ***** válasza:
76%
Értjük. De elmondanád, hogy hogy?
2010. aug. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/165 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom mit szólod le a lovasokat! Egy kutya egyáltalán nem olyan mint egy ló. A kutyával csak sétálgatni kell meg 1 vagy 2 trükköt megtanítani neki. Amellet a kutyád ürüléke nem akkora mint a lóé de annál jóval büdösebb. Valamint a lócitrom lebomlik normálisan míg a hanyag kutyások pedig otthaggyák az ürüléket és még 1 hónap után is ott van persze akkor már "fehér és megkeményedett" állapotban. Gondolom te nem vágtáztál még soha. Amit egy lóval át lehet élni...elmondhatatlan. Ezekszerint azt sem tudod mikor a szivetek az akadály felett egy ritmusra dobban. Ez egy gyönyörű hobby és hivatás is. Én versenyzem és lovardában dolgozom de nállunk sosincs büdös az ürülék miatt de ha elmegyek egy kutyával foglalkozó emberhez ott a kutyáknak az ürülék szaga elviselhetetlen. Te meg a kutyád aztán igazán ráértek, felszedni a kakit. De egy lóval azt várod, hogy vigyek magammal lapátot? Ugyan már...ez nevetséges! Aztán ti meg nyugodtan letudtok menni az útról is. Amúgy ha egy ló ott elfér akkor az annyira mégsem kicsi út és át is birod lépni. Amúgy több kutyakakit láttam már az úton/járdán mint lócitromot. Nagyon hanyag kutyatartók vannak. Nézzél egy kicsit magadba...meg a lehetőségekbe.

Üdv: egy díjugrató

2010. aug. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/165 anonim ***** válasza:
89%
Arréb tessékelni??? Egy kutyánál lehet, hogy látod, hogy kakilni készül, de egy lónál már kevésbé, felemeli a farkát és már jön is a termék, és ezt akár ügetés közben is produkálják... Szerintem ez egy meddő vita, aki nem került közelebbi kapcsolatba lóval nem érti a probléma lényegét.
2010. aug. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/165 anonim ***** válasza:
89%

Atyavilág.Egy lócitromot én simán át tudok lépni, nem találkoztam még olyan gigaméretűvel, amit könnyebb volt kikerülni, mint átlépni.

De holnap ha megyek terepre, mindenféleképpen viszek magammal egy lapátot, meg egy zsákot. És majd szépen leszállok,felszedem, visszaszállok, a vállamra dobom a zsákot, és megyek tovább...

2010. aug. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!