Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan vehetem rá a szüleim...

Hogyan vehetem rá a szüleim állattartásra?

Figyelt kérdés
Igazából van 2 macskánk de ők nem jöhetnek be és nem is én gondozom. Akármi lehetne csak legyen a szobámban.

2021. máj. 23. 08:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
Nem értem. Miért kéne rávenni őket, ha a magyarázatodban azt írod, hogy nem te gondozod, ebből következtetek, hogy akkor ők gondozzák? Nem inkább arra akarod rávenni őket, hogy bent legyenek a macskák? Ha ők gondozzák, ők fognak arról is dönteni, hogy kint vagy bent legyenek.
2021. máj. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem ők gondozzák hanem a nagymamám akinek kb ez az egyetlen elfoglaltsaga es a macska biztos nem lehet bent.
2021. máj. 23. 09:41
 3/23 A kérdező kommentje:
Sok ideje vannak cicák és mindig is kint voltak, néha behozza őket apukám de nagyon félnek és látszik hogy nem érzik jól magukat.
2021. máj. 23. 09:45
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érzik jól magukat bent, akkor miért erőlteted, hogy bent legyenek?
2021. máj. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem azt akarom hogy a cicák legyenek bent hanem akarok valami benti allatot. A cicak kb 2 havonta van bent max de rogton ki is visszuk. Leirva furan hangzik de ez alltalaban esos ido vagy valami mas van es csak az eloszobaig jonnek be. Terjunk vissza a kerdesre es milyen allatot valasszak majd ha valaki ir valamit irok magamrol hogy mit tudnek neki nyujtani.
2021. máj. 23. 09:51
 6/23 anonim ***** válasza:
77%

Bocsi, nekem még korán van a szövegértelmezéshez. :)


Hal, pók, kígyó, hörcsög, tengerimalac, nyúl, pézsmateknős hirtelen ezek jutottak eszembe

2021. máj. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
57%
Nekünk is van egy macskánk és bent van a házban, de nem bánnám ha kinnt lenne, mert mindent összeszőröz, csak féltem , hogy elkóborol, mert még nagyon fiatal. Szerintem nem rossz, ha kint van a macska, plusz ha beviszed a házba, előbb-utóbb megszokja, és azt fogja hinni, hogy szabad neki.
2021. máj. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
A macska nem lehet a hazban, nem engedi anyukám. Mulyen állatot tartjak a szobámban am8nek kicsi a helyigénye?
2021. máj. 23. 10:10
 9/23 anonim ***** válasza:

Mi szamodra a kicsi? Hangyakat is lehet tartani, annak a helyigenye kezdetben egy kemcso. Milyen allatot szeretnel? Hullo? Madar? Ragcsalo? Izeltlabu? Keteltu? Lehessen simogatni? Ejjeli vagy nappali?

Van olyan amitol undorodsz?


Mert pl egy horcsognek viszonylag kicsi a helyigenye a tobbihez kepest, de antiszoc es olyankor van ebren amikor te nem. Éjjel zavarhat az alvasban mikor rendezkedik.

Vagy hal...? Az sem nagy helyigenyu (annyira... mondjuk mihez kepest).

2021. máj. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Szeretnem ha lehetne simogatni es igazabol este sem zavar ha hangoskodik eleg jol alszok.
2021. máj. 23. 10:22
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!