Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy eltüntessem...

Mit tegyek hogy eltüntessem az összes pókot a szobámból? Vagy legalább csökkentsem a számukat.

Figyelt kérdés
Mindig kivan takarítva a legkisebb részek is. Sőt még 2 macskánk is van akik viszonylag sokat vannak bent a szobába.

2021. jún. 20. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak szúnyoghálón át szellőztess!

És a parapet köré is kellene tenni hálót, ha van.

2021. jún. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Minek? Megfogják az idegesítő, sőt káros repülő rovarokat. A pókok hasznos állatok, értelmetlen tőlük félni. (Kivéve, ha Ausztráliában élsz mondjuk, és bejön egy akkora pók mint egy Polski Fiat, és téged akar megvacsorázni. 😅 )
2021. jún. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért de gyűlölöm őket vagy félek vagy nem is tudom minek hívjam. Az előbb itt volt az ágyamnál egy 10 perc után volt bátorságom elkapni egy zsebkendővel.
2021. jún. 20. 23:48
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
a legyeket légyméreggel, a pókokat mérgezett léggyel lehet irtani
2021. jún. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rendszeres takarítás, szúnyogháló, stb
2021. jún. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2.tudod nem mindenki szereti a pókokat és ez természetes manapság..
2021. jún. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bizonyos illóolajokat utálják a bogarak/rovarok, nem tudom melyik hatásos de keress rá guglin :) Találtam anno egy oldalt ahol szépen összefoglalták mit mire hova és hogyan érdemes használni. Állítólag nem csak a pókokat hanem poloskát és sokminden mást is eltántorít az illatuk/szaguk, ha be is mennek kb menekülnek ki. Bajuk nem lesz tőle és neked sem, viszont a gond könnyen letudva :)
2021. jún. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!