Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen a helyzet mostanában a...

Milyen a helyzet mostanában a veresegyházi medveotthonban?

Figyelt kérdés
A múltban sok rosszat lehetett hallani :/
2021. júl. 16. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Írok Maci Lacinak és kiderül :)
2021. júl. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Itt lakunk a szomszédban, ég és föld a régi állapotokhoz képest. 😊 A mézezést megszüntették, eltűntek a darazsak, helyette van friss gyümi, amivel lehet etetni. Az étterem tiszta lett, a térkő egyenletesebb, a korlátok újak. Nagyon ajánlom most, pedig 2-3 éve mindenkit lebeszéltem.
2021. júl. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Ha lóval mész ingyen bemehetsz :D
2021. júl. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Már kinyitott? Csak mert amikor kb 2 hónapja be aksrtunk menni, akkor Covid miatt be volt zárva
2021. júl. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kettes, ezt jó hallani.

Egy éve voltunk ott, én nem annyira akartam menni. A mézezéstől sokkot kaptam, undorító volt, és a farkasok fülén nem volt bőr...meg az egész...volt ott egy gyönyörű szarvas, egy kis helyre bezárva, körbe-körbe futkosott.

2021. júl. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

De kár, hogy már nem lehet adni mézet... A medvék nagyon szeretik, a természetben is sok mézet esznek.


Nem tudom, miért kap ettől egy látogató sokkot. Láttál már természetfilmet, hogy kapja szét a méhkast a medve a mézért?

2021. júl. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért olyan sok mézet nem esznek. A természetben nincs olyan sok méhkas hogy a medvék sokat tudjanak enni a természetben inkább bogyókon, halakon kisebb testű állatokon élnek. Amúgy a gyümölcs tényleg jobb egy medveparkba, főleg hogy a medvék fogainak sem tesz túl jót az a sok cukor amit a méz tartalmaz. És most jöhetnétek avval hogy a természetben is esznek, és semmi bajuk nem lesz. De azért nem akkora mértékben mint egy medveparkban. Képzeld el, hogy naponta kb 150 ember látogatja, ebből 100 megveszi az üveg mézet és azt el is osztogatja. Na hát ne mondja ezt senki, hogy az év kb nem tom 250 napján mézet esznek az normális. Persze ezek nem pontos számadatok, csak tippeltem
2021. júl. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Ja most háborognak az ostobább emberek, mert a gyerMek nem tömheti mézzel a macikát. Természetfilm, mi? És még ezek beszélnek magas lóról, te jó Isten.
2021. júl. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!