Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Minden válasz jól jön most,...

Minden válasz jól jön most, érnek nekeek valamit a lovak? Nagyon borzalamas a helyzet.

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch?v=G_OLH9MwNUM ez a video és még több száz video van fent amin lovakat kínoznak kérlek fogjunk össze segítsetek hogy megmentsük az állatokat ijen körülményektől...:D kelleneének ötletek mivel tudnánk segíteni rajtuk lécci segítsetek előre is kösz
2010. aug. 27. 23:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez így olyan szomorú. De ebbe én is benne lennek, hogy segítsünk az ilyen állatokon. Ha eszembe jut valami akkor majd írok.
2010. aug. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Hát...szerintem petíciót kéne irnod.!

Aláiratni sok emberrel akik már betöltötték a 18.éleévüket.

Egyépként igaz sok lovat visznek vágóhídra 1 kis baki miatt..!

Ha teheted mentsél ki 1 lovat a vágóhídrol!

2010. aug. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
jó ötlet gyűjtök is:D
2010. aug. 28. 00:12
 4/15 A kérdező kommentje:
lécc írjatok még:D:D
2010. aug. 28. 14:55
 5/15 anonim ***** válasza:
48%

Gyűjts inkább lovakat.

Szegény malacokat nem védi senki?

2010. aug. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nagyon megható volt a történet az utolsó elötti kép szörnyű volt megölném az ilyeneket.Én elsírtam magam rajta
2010. aug. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
énis...de szeretnék ötleteket a mentésükre!
2010. aug. 29. 20:23
 8/15 anonim ***** válasza:

Elég szörnyű ami zajlik mostanában, de igazából ezt egy dologgal lehetne igazán kivédeni: minőségi lótenyésztéssel és tartással. Ha nem szaporítanák esztelenül a lovakat, sokkal kevesebb lenne a vágóhídra jutó ló. A legtöbb paci a kupecektől jut ide, ahol sokszor bokáig állnak a szarban, nem oltják , nem körmölik , esetleg agyondolgoztatják, illetve idő előtt belovagolják őket, aminek az eredménye a korai elhasználódás, betegségek. Ugyan kinek van a mai világban annyi pénze, hogy azt sok lovat kezelje és megvegye, ráadásul semmire se tudja őket használni?

A szállító cégeknek és a vágóhidaknak is a körmére kéne nézni...

Ha segíteni szeretnél adományozz a lómenhelyeknek! pl Zakuszka tanya [link]

2010. aug. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nagyon megható a jószándékod,de sajnos sokat nem tudsz tenni.

Minden lónak nem tudsz befogadót találni.a nem lennének vágóhídak,mi lenne a sorsa a már senkinek nem kellő lovaknak?

És az emberek mindig fognak húst enni.Egy dologért harcolhatunk:a vágóállatok humánus szállításáért és levágásáért.

2010. szept. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Én is megkönnyeztem ezt a videót, de tényleg nem lehet sok mindent tenni, Sajnos! Egyet lehetne tenni: minél több ember figyelmét felhívni az ilyenkre.Hogy próbáljuk meg javítani az életüket, h boldogok legyenek. És ahogy előttem írták humánusabb szállítást és levágást kéne biztosítani! De olyan kevesen vagyunk mi, akik így gondolkodunk!:(
2010. szept. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!