Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az Állatorv...

Miért van az, hogy az Állatorvostudományi Egyetemenen sokkal olcsóbb egy vizsgálat, mint az Exopetben? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Hullámos papagájom beteg. Előbbinél ezek az árak vannak.

[link]


Utóbbinál ezek

[link]


Melyikkel járok jobban?


2021. aug. 14. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetem klinikáján gondolom gyakorlaton lévő állatorvostanhallgatók, állatorvos rezidensek is dolgoznak.
2021. aug. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A hallgatok olcsobbak mint mint egy végzet állatorvos. Elsőre az egyetemre tippelnék jobb kezelést, mivel valoszinű sokkal tőbb szakember van, de ezt igy nem lehet megállapitani.
2021. aug. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%
Azért, hogy legyen min oktatni
2021. aug. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az állatorvos tudományi egyetemmel van pozitív tapasztalatom.

Való igaz, hogy volt olyan, hogy az állatorvos behozott magával 1 rezidenst vagy már a gyakorlatát végezte (már nem tudom), de ő csak segitkezett lefogni az állatot vagy az injekciót hozta, stb. 2 évig jártunk oda sajnos 2 havonta. Szóval, nem úgy kell elképzelni, hogy beküldenek 1 tanoncot, aki a gyakorlatát végzi, ha esetleg így is lenne, mindig ott van egy fő orvos.

A másikról nem tudok nyilatkozni.

2021. aug. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!