Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnak egy állat (pl....

Mit csinálnak egy állat (pl. kutya) holttestével, miután felboncolták?

Figyelt kérdés
Az Állatorvosi Egyetemre bevitt tetemekről lenne szó. Kíváncsi vagyok a dologra, mivel a saját kutyámat is ott vizsgálták nemrég, és érdekel, hogy mit kezdenek a testével a boncolások után.

2018. márc. 26. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Valószínüleg elhamvasztják, mint az embereket.
2018. márc. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Megy a feherjefeldolgozoba. Ujrahasznositjak.
2018. márc. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Megy a kutyatápokba
2018. márc. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

Központi krematóriumba szállítják, ahol elégetik, ha elég állat jön össze, hogy beindítsák a kemencét. Addig hűtőházban tárolják.

Ez történik akkor is, ha boncolás nélkül az állatorvosnál hagyod az elpusztult kiskedvencet, hogy ő gondoskodjon róla (és persze nem akarsz külön hamvasztást, urnát őrizni stb.)

2018. márc. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Atyaég, el sem tudom képzelni, hogy magára hagytam volna a kutyám holttestét :O alap, hogy eltemetem/elhamvasztatom!
2018. márc. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5 Jó, ha ezt megteheted. Nálunk városban a temetés nem opció, hiszen nincs kert, erdő vagy hasonló meg olyan távolban, ahová kocsi nélkül, 50 kilós kutyával, ami elhunyta után még súlyosabb... esélytelen.

Ünnepnapon ment el, este. Ezzel foglalkozó cég közölte, hogy másnap vagy utána tudják elvinni. Te két napig ültél volna az elpusztult kedvenced mellett?

Fáj érte a szívem, de akkor bizony az volt megoldás, hogy az állatorvosunkhoz vittük le.

Ne ítélkezz, ha nem ismersz körülményeket. Mással, más okból is megeshet, hogy ez a jó megoldás. Pont elég hozzá az is, hogy bizarrnak tartsa valaki az urna otthoni őrzését.

2018. márc. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélkezem, nem szoktam. Igen, biztosan vannak "extrém" körülmények. Az első kutyámat kint a határban temette el az apám, mert panelben éltünk. A másodikat már a kertben. Hajnalban halt meg a kezeim közt, borzasztó volt megvárni a másnap délelőttöt, hogy eltemessék :(
2018. márc. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!