Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van olyan állat aminek szoktak...

Van olyan állat aminek szoktak sókristályt adni? Nyaralás közben egy erdőben találtunk egy kb. 3 kilós darabot és hazahoztuk. Most azon gondolkodtunk, hogy hogyan kerülhetett oda. kezdjük azt hinni, hogy nem nekünk volt kirakva.

Figyelt kérdés
2021. aug. 18. 20:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Őz, szarvas, muflon, vaddisznó...utóbbi még a sótartó fát is szétrágja, körülötte meg rommá túrja a földet. A só tele van ásványi anyagokkal, amitől szép lesz a trófea, segíti az agancsfelrakást, nagyra nő az agyar.
2021. aug. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
A nyalósót, háziállatoknak is adják, tehénnek, kecskének, lónak, birkának stb. Az erdőben nyilván az ott lakó állatoknak adják. Régebben, mikor élelmiszerraktárban dolgoztam ott találkoztam vele először. Nem is tudtam, hogy mi lehet. Csak mondták a többiek, hogy nyalósó. ( Kb úgy néz ki mint egy kisebb tömör tégla)
2021. aug. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Bakker , most olvastam el rendesen, hogy "kezdjük azt hinni, hogy nen nekünk volt kirakva".

Ti komolyan azt hittétek, hogy nektek rakták ki? Atyaég ...

2021. aug. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiszórt kukoricát, búzát láttok, összesepritek, s zacskóban hazaviszitek azt is?
2021. aug. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!