Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mások is vannak így ezzel?...

Mások is vannak így ezzel? Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Ha meglátok egy csecsemőt vagy kisgyereket, az semmi jó érzést nem valt ki belőlem. Eddig még sosem éreztem azt, hogy aranyosak, sem a kepeken, sem élőben. A kisállatokat, állatokak látva viszont majd elolvadok, annyira aranyosnak tartom őket. Sosem vágytam gyerekre, teljesen hidegen hagynak. Sokkal jobb érzéssel tölt el az állatgondozás. Sokszor még idegesítenek is a csecsemők és a gyerekek, az állatok sosem. Olyan érdekes, hogy a saját fajom iránt ezt érzem. Mondjuk nem bánom, sokkal több szabadsággal jár állatokról gondoskodni, mint gyereket nevelni.

2021. okt. 2. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Szia! Én ugyan így voltam. Aztán párommal eldöntöttük akarunk babát. Nem akart össze fele jönni. Lehet rossz dolog amit most írok de a magamet imadom másét megnezem de nem tudom szeretni… van egy kisfiam aki csodálatos és tényleg én egy olyan ember vagyok aki szó szerint utalta a gyerekeket. Nem utálom őket mostmár valtozott de ehhez anyanak kellett lennem.. :)
2021. okt. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Első vagyok és igen nagyon nehéz dolog gyermeket nevelni de a legcsodálatosabb dolog az egész világon
2021. okt. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
de a legcsodálatosabb dolog az egész világon azért nem mindenkinek igaz, persze nem vitás de nem mindenkinek ez a legcsodásabb dolog. :)
2021. okt. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Persze, én is ilyen vagyok, már kisgyerekként is ilyen voltam. Nem ajánlom, hogy az első válaszoló példáját kövesd, mert ilyen kb egy van az ezerből, a többi meg pszichés zavarokat okoz a gyerekének az örökös "nem vagy elég jó, meg amúgy is te tetted tönkre az életem" hozzáállásával.
2021. okt. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%

En szabályosan rosszul vagxok gyerek kozeleben, faj a fejem, es azon agyalok, hogy szabadulhatnek a szitubol...

Az allatokat ellenben imadom.

2021. okt. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
En is amióta megszülettem, ezt érzem. Semmiféleképp nem fogok gyereket vállalni. Tudom, hogy borzalmas élete lenne a gyereknek is meg nekem is. Meg kétlem, hogy megjönne a vágy. Ha eddig iszonyodtam tőlük, szerintem így is fog maradni.
2021. okt. 2. 16:04
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én meg az állatokat nem szeretem,na és? Nem tartok.

Mindenki azt tart és azt vállal amit akar,senki nem kötelez arra,hogy gyereked legyen.Millió egy ember van ezzel így,semmivel nem vagy különlegesebb vagy kevesebb.Szimplán nem vagy szülőnek való,valaki nem gazdának való mint én.Te gyereket nem vállalsz így (remélem),én pedig állatot nem fogok.Mindketten jól járunk,mert senki nem megy bele olyasmibe amivel első sorban nem magának árt,hanem a bevállalt élőlénynek.:D

2021. okt. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Thunderfairy ***** válasza:
44%
Én inkább a gyerekek pártján állnék az állatokkal szemben. Egy kisgyerekel lehet beszélgetni, jó dolgokra tanítani, aranyos filmet megnézni, strandra menni, stb. Az állatok között is vannak aranyos fajok de azért egy kisgyerek sokkal több mint mondjuk egy kiscica.
2021. okt. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!