Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik flexi póráz kényelmeseb...

Melyik flexi póráz kényelmesebb fogású?

Figyelt kérdés

[link]



Vagy



[link]



Illetve ennek miért "Comfort" a neve? Van valami különbség a Classic és a Comfort között?



[link]



Melyik a jobb és kényelmesebb fogású a három közül? Gondolom ne zsinórosat, hanem szalagosat kell venni:)


ápr. 20. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Szubjektív.
ápr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A redőnygurtnisat vedd, azt legalább látják a bringások is mielőtt átesnek rajta így nem lepődnek meg annyira.


Fogásra kriminális indegyik, mert nem tudod úgy a csuklódra hurkolni mint a normális pórázt, hanem markolászni kell. De ha megoldod a csuklórahurkolást, akkor is markolászni kell a gombnyomogatás miatt.

ápr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezt csak kirándulásra szeretném :) sétákhoz normális póráz van
ápr. 20. 21:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor azt amelyiknek szewbb a színe, vagy amelyiket a blöki először megböki.
ápr. 21. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"mert nem tudod úgy a csuklódra hurkolni mint a normális pórázt"



Ezt pedig nem szabad. De majd megtanulod, ha 1x leszedi a bőröd..

ápr. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

23 kgosomnak az első típus van, az 5 kg-snak a a második típus.(mindkettőnek szalagos)


Fogásra nekem nem igazán van különbség,annyi,hogy a nagyobb kutyám flexije nehezebb, míg a kicsijének kb súlya sincs.


Mi is csak kirándulásnál használjuk,de mostanában nem nagyon használják ki a kicsi az 5 métert, a nagy a 8 métert. Szóval egy sima 3 méteres pórázt használunk kirándulásnál a nagyobbnál, kicsinél egy 2 méterest,ahol tudom ott szabadon engedem őket egy kicsit.


Szalagost is rátekerem a kezemre ha úgy van,mert viszont megtartani vele a 23kgost ha szarvast lát pl,az nem olyan egyszerű. Ezért preferálom inkább a 3 méteres pórázt nála,stabilabb ha vadat lát.

ápr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok, majd ha megtépi úgy a kezed, többet nem tekergeted rád, sok eszed van... pláne, ha ilyen helyzetbe lehettek. Nem baj, majd szerzel egy vidám napot az ügyeleten, ahol össze varrnak, mert körbe röhögnek, abba biztos lehetsz.
ápr. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Te valami sík balfácán lehetsz előző.

Minden pórázt ráhurkolunk a kezünkre és nem tépik le, pedig mind nehéztestű vérmes macskahajcsár.

ápr. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó ostoba vagy, eddig szerencsésen, semmi más. Nem vagyok balfàcán, mert nem voltam ekkora idióta fasz, mondjuk nekem nem 5 kilós kis szarjaim voltak, hanem 50 kilós kaukázusi...
ápr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!