Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nem talalom a hörcsögöm....

Nem talalom a hörcsögöm. Elszaladt tőlem, harom oraja keresem. Ti hogy szoktátok megtalalni?

Figyelt kérdés
Elszaladt előlem, szerencsére a konyha es a fürdő ajtó be volt zárva. Kihuztunk minden bútort, ágyat, kanapét, tvasztalt, mindent, megsem találtuk meg. Tettem le neki magvakat es a kis ketrecet is, nyitott ajtoval. Teljes sötétséget csináltunk a lakasban, hatha mereszebb es előjön. Mivel csaljam elo?
2021. nov. 13. 11:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Meglett! A beépített 3 meteres bútor mögött van, hallom ahogy kapar, de nem akar kijonni. Oldalt van egy ket centis rés, nem találja szerintem, vagy tetszik neki ott. Tettem neki magvakat és a ketrecet is oda tettem, remélem belemaszik.
2021. nov. 13. 19:41
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

11

Akkor már nagy baj nem lehet biztos kijön egyszer. Szólj ha megvan!

2021. nov. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Kicsavaroztuk a bútor alját és ott volt a legbelső sarokban. Kicsaltam egy kis szotyival 😁

Köszönöm a segítségeteket!

2021. nov. 14. 20:45
 14/15 anonim ***** válasza:
60%
És ugye már tegnap meglett igaz? Ugye nem ma lett meg?!
2021. nov. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Másnap délben lett meg.
2021. nov. 18. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!