Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Már nagyon rég megszerettem...

Már nagyon rég megszerettem volna kérdezni itt, de soha nem volt hozzá bátorságom,mert kegyeletsértésnek gondolhatnák.Panelben lakók hová temetitek a kisállataitokat?

Figyelt kérdés
Van erre valami etikett? Ki hogy intézi, ha a szeretett állata elpusztul? Ahol se kert, se semmi, csak a betonrengeteg... Ki hogy oldja meg?

2021. dec. 13. 15:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
73%
Regen nem foglalkoztak ilyesmivel, ment a ciposdobozba, attekerve ragasztoszalaggal es rairtak anyamek,h doglott allat. - ennyi. macskam vagy nagyobb testu allatom nem volt.
2021. dec. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Minatoya-chan ***** válasza:
90%
Mi panelban laktunk anyukámmal, és sok cicánk volt. Mindet utcáról fogadtuk be. Amikor valamelyik meghalt, akkor általában elvittük a legközelebbi füves részhez, és ott temettük el, hogy minél közelebb maradjon hozzánk. Elköltöztünk, és nagyon-nagyon sajnálom, hogy a maradványaikat nem tudtuk magunkkal hozni ide a kertesházunkba.
2021. dec. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Elfacsarodik a szívem az olvasottakon. Ezek szerint magamtól féltem eddig a kérdés feltevésénél. De tényleg érdekelt már régóta, hogy más hogy oldja meg, aki panelban, vagy társasházban lakik és meghal a kedvence..., ahol nincs füves-bokros kertrész...

Van, aki bedobja a kukába jobbhíján? Teljesen abban voltam, hogy van erre valami konkrét szabály, ahol nincs lehetőség eltemetni.

Rengetegen tartanak kutyát, cicát panelban. Hát nem kívánom senkinek, hogy nem elég a fájdalom, még ő dobja bele egy kukába??? Szörnyű. :(

2021. dec. 13. 17:35
 24/25 anonim ***** válasza:
64%

23

Hát,ez olyan hogy ki nem áshatsz gödröt mert még az hülyék abba is bele kötnek hogy minek van nálad ásó,és még fenyegetnek mellé,plusz találnak ki hülyeséget (valós történet alapján)

Sajnos,vagy nem sajnos,vagy kidobod az szerencsétlen döglött állatot,vagy te húzhatod az rövidebbet.

2021. dec. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Hamvasztottuk az összes tengerimalacunk és van egy kis üveges zárt vitrin, benne a szép díszurnákkal mellette a malackák képeivel. Höriket virágosládában temettük(nagy, mélyebb fajta). Én csak sajnálni tudom azt, aki emiatt hülyének néz valakit...de ám legyen!
2021. dec. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!