Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egy ágyban alszol a háziállato...

Egy ágyban alszol a háziállatoddal?

Figyelt kérdés

2021. dec. 15. 20:46
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
40%
Csak a kisebbekkel: bolha, kullancs.
2021. dec. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
90%
6 macskám van és sokszor mind az ágyban vannak velünk, alig bírom a takarót mozdítani, de azért imádom, hogy ott vannak. :)
2021. dec. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
69%

A kutyák-farkasok együtt alszanak a természetben, mivel mi is falka tagok vagyunk-vezérek, igyekeznek velünk aludni; normális. Persze egy német juhász más mint egy tacskó.

Ha az ágyhoz közel van a vacka, akkor a társas igényük ki lesz elégítve.

Rászoktathatók a saját házra a kertben, csak fontos a reggeli szertartás-simogatás, amit a természetben is csinálnak. Nyalogatják egymást...kvázi puszi.

2021. dec. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
27%
Kutyám és macskám is van,de szerintem gusztustalan lenne együtt aludni velük.
2021. dec. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 Csicsky ***** válasza:
86%
Nekem egy kis máltai selyemkutyám van. Gyakran megtörténik, hogy a fotelban pihenés közben elalszom, miközben ilyenkor ő ott fekszik a fotelban mellettem és szintén alszik. Az ágyban nem alszom vele, kivéve ha valahová utazom és őt is viszem magammal. Az idegen szálláshelyen ugyanis nem hajlandó az ágy mellett a szőnyegen aludni (talán fél a sötétben, nem tudom), ezért aztán hagyom hogy felugorjon az ágyra és ott aludjon velem. Nincs más választásom, mert máskülönben senki sem tudna aludni miatta a szobában, mert reggelig cirkuszolna.
2021. dec. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
11%

Gusztustalan hát!

Csak itt sok a kutya - macska nyaló, egyből leszavaznak. Rendesen rosszul vannak, ha olyat írsz 😁

2021. dec. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Két cica és egy kutya van. Mindegyikük bent alszik a hálóban, de a kutya a saját ágyában, nem jöhet ágyba (20 kilós bull keverék, nem csivava). A cicák feljöhetnek az ágyba, a kisebb rendszeresen alszik is velünk, a nagyobb csak ritkán jön, neki kell a tér és nem bírja, ha mocorgunk körülötte. De nappal rendszeresen alszik az ágyon, amikor egyedül lehet ott :D
2021. dec. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
18%

14-es vagyok,nem értem,hogy miért lettem lepontozva...

Ha nem írod azt,hogy a kutya/macska seggét is kinyalod sz@rás után, akkor ezen az oldalon a nagy állatbarátok egyből lepontoznak. Ezzel szemben garantálom, hogy jobban élnek a kutyáim/macskáim, mint a kedves lepontozóknak.

2021. dec. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
2021. dec. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
89%

18, talán az verte ki a biztosítékot hogy a gusztustalan szót használtad, mintha undorodnál a saját állataidtól.

Én írtam az 1-es választ, van kutyám is és macskám is, nem alszom velük, de nem azért mert gusztustalannak találnám. Egyszerűen nem érzem úgy, hogy velük kéne aludnom. Tök jó fekhelyeket vettem mindegyiknek, nagyon kényelmes helyük van. Azt sem értem mikor a szülők a gyerekeiket szoktatják be a szülői ágyba, ezzel kinyírva az intimitást.

De azért jó nagy különbség van eközött, meg aközött amikor valaki azt mondja hogy ez gusztustalan, ezzel a saját állatait is valami visszataszító lénynek leírva (ugye felmerül az emberben hogy minek tart valaki olyan állatot amitől undorodik) plusz ezzel akarva-akaratlanul beszólva a többségnek, akik az állataikkal alszanak. Engem annyira nem pontoztak le mint téged (pedig abban egyezünk hogy egyikünk sem alszik állatokkal), úgy gondolom hogy emiatt. A stílus miatt, hogy egy mondatban ítéltél el rengeteg embert, plusz az állataidra sem volt valami pozitív ilyet írni.

2021. dec. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!