Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egy ágyban alszol a háziállato...

Egy ágyban alszol a háziállatoddal?

Figyelt kérdés

2021. dec. 15. 20:46
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
89%
Én sem alszom egy ágyban a kutyusommal, de nem azért, mert undorítónak tartanám (aludtam màr vele több éjszakát egy sátorban, nem is egyszer), szimplán nagy és nem lehet kényelmesen aludni tőle (35 kg). Egyébként nagyon is jót tesz az immunrendszernek, ha állatokkal él együtt az ember. Nyilván a házi kedvencek nem bolhásak, kullancsosak. Ha olyan koszosak, akkor meg vannak fürdetve. Ne tegyünk már úgy, mintha az emberek patyolatok lennének. Mindenkin/ben élnek vírusok, gombák, bacik, stb., az embereken is és ez így normális, mi is állatok vagyunk, nem kell annyira felsőbbrendűsködni.
2021. dec. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
20%
Én nem azt írtam, hogy az állat gusztustalan,hanem azt, hogy vele aludni SZERINTEM az. Akinek szövegértési problémái vannak,az inkább ne írjon semmit.
2021. dec. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
88%

23, igen, nyilván mindenkinek szövegértési problémája van rajtad kívül. Ezer másik megy szembe a forgalommal az autópályán, csak te mész a helyes irányba.

Csak te vagy helikopter.

2021. dec. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
86%
#23, és a lepontozásod után sértődötten hozzátetted, hogy biztosan a feneküket is kinyaljuk :)
2021. dec. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
30%
Attól még igazam van,kedves 23-as.
2021. dec. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
82%
Szar életed lehet, ha ennyire be vagy savanyodva. A cicámmal alszok, de képzeld nem nyalom a seggét... Lehet felétek anyádéknál dívott a zoofília, de nálunk ez nem divat.
2021. dec. 16. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Néha ránézek ezekre az "állatos" kérdésekre. Furcsa látni a kommenteket..., elég "parázs" hangulatúak.
2021. dec. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
64%
Cicám van, 80%-ban a saját ágyában vagy takaróján alszik egyébként, de néha eszébe jut hogy odabújjon és akkor bevackol a lábunknál (szigorúan kartávolságon kívül, nehogy váratlanul megimogassuk 😆). Legtöbbször éjszaka jön-megy amúgy, nappal alszik többet. Olyankor van hogy az ágyon fekszik, de mostanában a kályha melletti fotel a kedvence.
2021. dec. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
81%
Jaj, az enyém is ezr csinálja. Rajtam fekszik, de megsimogatni, nehogy már. Azt nem szabad.
2021. dec. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!