Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Baj vagy nem? Kutyám eléggé...

Baj vagy nem? Kutyám eléggé hiperaktív, de amióta egyedül élek, többet van el magában vagy alszik.

Figyelt kérdés
Barátommal a konyhában sokat ültünk, mindig hozta a labdát, nem hagyott minket békén. Ha húgomék voltak itt pár napot ,szintén. Szinte már idegesítő volt sokszor ,hogy egész nap minket csesztetett. Amióta egyedül vagyok, ülök az asztalnál, nem jön ide labdával szórakozni. Ha online nyelvórám van ,akkor is idejön, mert beszélgetek és örül, hogy itthon vagyok. Most nincs se nyelvóra, se munka (szünet van). De nyelvórán kívül csak fekszik , mert nincs beszélgetés. Én megyek oda hozzá, én hívom most inkább játszani. Magától nem jön, mint eddig. Miért?
2021. dec. 29. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy szomorú mert társasági lény. Fajta jellemző is lehet, szocializáció kérdése is lehet. Próbáld meg elvinni olyan helyekre ahol más emberek is vannak. Esetleg beszélj hozzá sűrűbben
2021. dec. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sokat viszem mindenhova sétálni. Autóval is mindig viszem magammal. De itt nincs senkim ,mivel külföldön élek. Volt egy kutyás barátnő, 2 kutyával jól eljátszott, de elköltöztek. Emberekkel ritkán találkozom, senki nem áll közel hozzám már,hogy együtt tudnánk tölteni egy kis időt. Karácsonykor voltam Magyarországon húgoméknál és ott is boldog volt , mert folyton hordta a játékot, hogy dobáljuk neki. Itt csak idegenekkel találkozunk az utcán, másképp nem érintkezünk emberekkel.
2021. dec. 30. 07:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Vidd el egy kutyasuliba a környéken, ott majd megismerkedsz más kutyásokkal.
2021. dec. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jártunk már 3-ba is. Végeztünk vele.
2021. dec. 30. 16:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak más emberi kapcsolat hiányozhat neki.

Lehet téged "megunt" /megszokott-ez nem jelenti, hogy nem szeret.


Elképzelhető,hogy egy "extrovártált" kutya.

2021. dec. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szereti az idegeneket. Vittem mindig mindenhova, ezért lett ilyen.

Rendes hétköznap másabb ,amikor nem egész nap vagyok vele.

2022. jan. 1. 14:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!