Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? csak imádkozni...

Mit tegyek? csak imádkozni tudok,hogy elmegy?

Figyelt kérdés
Tetőteres lakásban lakom. Két hete költöztem és ma reggel arra lettem figyelmes, hogy valami iszonyatosan hangos a falban vagy a tető és a fal között.Mintha szaladgálna. Fogalmam sincs mit csináljak. Nagyon félek, hogy bármikor bejöhet a lakásba. Már arra gondoltam, hogy valami állatot kell vegyek, mert akkor elméletileg nem jönnek be.

2022. jan. 6. 13:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
66%

Ja,nyílván sokat fog érni az,hogy fosol egy állatot ezért beszerzel egy másikat a lakásba.

Hívj ki szakembert,hogy nézze meg mi van ott fent.Állatvédőket,állatmentőket,gyepmestert..

Mond,hogy macska de félsz tőlük,ha nem az is le fogják szedni miután felmentek érte.


De alighanem valami kisemlős vagy rágcsáló.(vagy tényleg macska fialt fel és azok szaladgálnak ott)

2022. jan. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha városban van, akkor 99% hogy nyest. Nem fog bemenni jobban fél az tőled mit te tőle. Viszont szét fogja apránként cincálni a tetőszigetelést, meg éjszaka a ricsajozása, rajcsúrozása miatt nem fogsz tudni aludni. Egy grizzlyt vihetsz a lakásbelsőbe attól még ott fog a tetőn, meg annak a héjazásában rontom-bontomolni továbbra is.
2022. jan. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!