Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Sok menhely miért ügyeleti...

Sok menhely miért ügyeleti időben viszi a kutyát vizsgálatra?

Figyelt kérdés

Rengeteg ilyet szoktam látni Facebookon, hogy kibírná simán a kutya/cica reggelig, de a menhelyesek elviszik éjjel, ügyeleti időben. Utánna Facebookon kuncsorognak a pénzért, mert egyes helyeken akár 38.000Ft is lehet az ügyeleti díj.

Akkor(amelyik állattal lehet, nyílván nem azzal ami haldoklik) miért nem várnak reggelig?



2022. jan. 19. 08:28
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Mert szeretnek fontoskodni, facebookon mártírkodni
2022. jan. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Mert nincs joguk istent játszani, hogy szerintük kibírná az állat, aztán esetleg maradandó károsodást okoznak ezzel, vagy belepusztul.

A gazdiknak se lenne joga istent játszani, csak őket senki nem vonja felelősségre, ha mégis megteszik.

2022. jan. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Hat szerintem nem ez a jellemzo, tobb menhelyet is kovetek, de ritka az ilyen sos bevaatkozas, bar teny hogy az egyik helyi menhely a legdragabb (jol fel van szerelve, csak az orvosok benak) helyre viszik vagy azzal vannak szerzodve, aztan baratnom kutyajat felrekezeltek egy sima babeziaval is, ami tobb mint 60000-be kerult, de vegul legalabb tulelte a kutya, sok ismerosomnel ott maradt a kutya, a mi allatorvosunk meg anno babeziaval talan 8-10.000ert kijott, beoltotta es szuri utan gyorsan jobban is lett a kutya. Ez nem tudom miert van, nem hinnem h tajekozatlansag, mert az ilyeneknek kisvarosban gyorsan hire megy...
2022. jan. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha olyan állapotban van az állat, akkor nem lehet várni.
2022. jan. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Hát én több menhellyel is kapcsolatban vagyok, több évig önkénteskedtem is, de sosem láttam olyat hogy ha nem indokolt akkor ügyeletre viszik. Attól, hogy nem ömlik belőle a vér lehetnek fájdalmai. Kíváncsi lennék a te fejedre, ha azt mondanák neked vesegörccsel várd meg mire hétfőn lesz orvos. De oszd meg velünk azt a rengeteg esetet amit láttál, vagy legalább egyet légyszi!
2022. jan. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
A közhiedelemmel ellentétben az ügyelet nem a haldoklóknak van. Annak a táskás orvos van, hogy megkönnyítse vagy az, hogy vetsz rá egy keresztet.
2022. jan. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Senior Séf ***** válasza:
92%
Ami menhellyel eddig kapcsolatban álltam, mindenhol önkéntesek dolgoztak. A nappali műszakosnak bőven megvolt maga dolga, nem ért volna rá még külön az állatorvossal foglalkozni. Az éjszakás (ha egyáltalán van ilyen) az, akinek van rá ideje.
2022. jan. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
35%
És még mindig várjuk a konkrét esetet…
2022. jan. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!