Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan gyűjtsék egy lóra?...

Hogyan gyűjtsék egy lóra? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Na szóval, az van, hogy én és a barátnőm szeretnénk egy lovat. Szerezni szerettünk volna pénzt kutyasétáltatással, de a lakópark nem negyon támogatta ezt, ezért felajánlott nekünk egy bizonyos összeget, ami elég egy lóra+felszerelésre. Igen ám, de a buktató ott jön hogy a havi tartása. Arra még nincs pénz (nyilván csak akkor lesz lovunk ha a megfelelő anyagiak meglesznek). Nem tudom hogyan gyűjthetnénk a diákmunkán kívül. Diákmunkára nincs sok időnk, szóval azon kívül valami. Gondoltam a kézműves dolgok árulasara, stb...

Köszönöm ha végigolvastad, és válasszal segítesz nekem!



2022. jan. 24. 23:04
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
93%
Minek nektek ló???
2022. jan. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
94%
A ló nem egy hörcsög...
2022. jan. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
93%
😂😂😂 tudod te mennyibe kerül egy ló? A testvérem rendes, felnőtt munkát végez és albérletre sem kell költenie, de még így is megterhelő eltartania a lovát. Hol tartanátok egyáltalán? Mi van ha tönkremegy a barátságotok? Kié lesz a ló? Ha diákmunkára nincs időtök, a lóra mégis hogy lenne? 😂😂😂 nagyon remélem hogy ez csak egy vicc. Hány évesek vagytok egyáltalán?
2022. jan. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
93%
Kézműves dolgok??Mesélj ...
2022. jan. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Tudjuk hogy mennyi egy ló, nem vagyunk hülyék. Egyesz nap a lovakkal vagyunk, mert a lovardában segítünk. De most már jól jönne egy saját ló. Sok éve barátok vagyunk és sose volt olyan hogy tönkrement. És mivel a lovardában vagyunk, ezért a lora lenne időnk mert kb egyesz nap ott vagyunk. Ugye suli előtt és suli után mi sem nap. De akkor elmondom újra a kérdést, hogy azok is felfogják, akik ilyen elmebetegek, hogy: hogyan gyűjtsek egy lóra? A választok 1,2,3 nem erre a kérdésre vonatkozik.
2022. jan. 24. 23:15
 6/32 anonim ***** válasza:
63%
Onlyfans?
2022. jan. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
94%

Ha a szuleid nem tamogatnak es nektek nincs havonta legalabb 80-100 ezretek feleslegbe (es akkor ez csak a bertartas, allatorvosrol, egyeb dolgokrol nem is beszelve), akkor sehogy.

Sztori vege.

2022. jan. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
31%
Nálunk több lánynak is a pasija fizeti. Persze nem kisfiúk, férfiak. Orvosok, vállalkozók, ügyvédek,...
2022. jan. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
24%
Na nekem ezért nem kell csaj, hogy rájuk költsem a pénzem.
2022. jan. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Én a kérdésre szeretnék választ kapni, nem itt ezeket olvasgatni. Kérlek, csak akkor írjatok hogyha építő jellegű választ tudtok adni. Ha nem, és csak kritizálni tudjátok a másikat, akkor kérlek gorgess tovább, nem kérek belőle
2022. jan. 24. 23:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!