Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb élőlény...

Mi volt a legnagyobb élőlény amit valaha eltapostál?

Figyelt kérdés
Véletlenül vagy szándékosan?, kor, F/L

2022. márc. 9. 15:41
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
78%
A matektanárom:)
2022. márc. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
76%
Egy mamutfenyő
2022. márc. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%
Csiga. Véletlenül. Sajnáltam szegényt.
2022. márc. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Metionin ***** válasza:
98%
Szintén csiga, véletlenül. Bűntudatom volt, hogy miért nem figyeltem jobban :(
2022. márc. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
60%

Egér

A macskám mutatta hogy kapjam el. Ő sose fogott egeret, csak lefárasztotta/sarokba szorította majd jelzett. Megölni nekünk kellett. Általába rátapostam és kész.

2022. márc. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
98%

Csiga. Ln is sajnáltam.

Egyszer véletlenül egy békára is rátapostam. Sötét volt és iszonyatos hangot adott szegény. Amikor felkapcsoltam a villanyt, akkor vettem észre. Bejött a házba.

2022. márc. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
57%
Csiga, de nem sajnáltam, mert abszolút hasznotalan kártevő.
2022. márc. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
34%

Egy suicide hajlamú macskát aki az autóm elé szaladt a sötétben.

Tesó, időm sem volt fékezni.

2022. márc. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
97%
Én is egy csigát tapostam el véletlenül. Leginkább meg voltam rémülve, mert- tudom, hogy viccesen hangzik, de félek a csigáktól. Ha tudom, messziről elkerülöm őket, de sajnos akkor nem vettem észre. Igaz, hogy irtózom a csigáktól, de attól még nem akartam volna megölni szegényt. :( 17/L
2022. márc. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
98%
Ugyan nem eltaposás, de pont tavaly nyáron történt Újpesten, esti műszakból mentem haza, sötét volt, 20E busszal mentem akkoriban 104-esre átszállva, aztán egy parkolón át vezetett az út a másik busz megállójáig rövidebb útvonalon, épp olyan helyre értem, ahol nem volt közvilágítási lámpa, egyszer csak megbotlottam valamiben, de akkora erővel, hogy nem sok hiányzott, hogy hasraessek. Megfordulok, mi a fene volt ez a parkoló közepén, látom hogy egy ilyen nagy fekete szivacsszerű valami van az út közepén. Aztán ez a valami egyszercsak megmozdult, és elkezdett előre araszolni. Hát egy süni volt. Én meg a bakancsommal jól telibe találtam szegényt. Tök sötét volt tényleg, alig lehetett látni valamit. Látszólag nem lett smemi baja, bedöcögött egy autó alá, én meg utána még le is hajoltam egészen az autó alvázához bevilágítva a mobilommal, hogy minden OK-e vele. Az egyik első keréknél megpihent. Azóta is reménykedem, hogy nem maradt ott reggelig és a tulaj nem lapította ki a verdával, mikor elindult vele.
2022. márc. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!