Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért van ilyen rohadt sok pók?

Miért van ilyen rohadt sok pók?

Figyelt kérdés
Az utcán szabályosan figyelni kell, hogy ne menj bele a pókhálóba, az udvaron is rengeteg van, és tudom, hogy hasznosak, de utálom őket.Mit lehet ellenük tenni?( Gondolom semmit)
2010. szept. 14. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
jaja:semmit
2010. szept. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hány állat utál minket embereket! Na, ők mit tennének velünk.... Ne bántsd őket! Az emberiség mindent ki akar irtani, ami nem tetszik neki, vagy nem azt teszi, amit Ő akar, De utálom az ilyen embereket! (Nem téged!)
2010. szept. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kriszti83 ***** válasza:
Képzeld csak el, a pókok ugyanezt gondolhatják rólunk, minek van ennyi ember...Nagy ez a világ, férjünk el benne.
2010. szept. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A pókok hányszor laknak a mi házunkban, udvarunkban és mi hányszor az övékben??

Én úgy vagyok vele, hogy egész nyugodtan éljen, csak jó messzire tőlem.

Ha a közelemben van, megölöm.

Ha rám mászik, vagy meglátom magam körül, nagyon rossz érzés, gyűlölöm őket, meg a többi hasonló dögöt.

2010. szept. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ősszel mindig ilyen sok pók van! Én is rohadtul utálom őket,jobban mondva undorodom tőlük,de tenni ellenük nem sokat tudunk. Pont azon gondolkodtam múltkor,hogy ha már ilyen sok gusztustalan pók van adjunk hálát Istennek,hogy legalább repülni nem tudnak!

25/N

2010. szept. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja, amúgy nekem is feltűnt, hogy sok van, de a többi kis idegesítő bogarakból is.

Sok szúnyog, meg légy is van, hangyáról már nem is beszélve.

Szerintem a sok esős és enyhe idő lehet az oka.

2010. szept. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja,és ráadásul azt hallottam,hogy bármerre is járunk,3 méteres körzetben biztos,hogy van legalább egy pók a közelünkben. Hát nem borzasztó?
2010. szept. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!