Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az emberek miért vannak...

Az emberek miért vannak ennyire rászállva az állataik nemi szerveire?

Figyelt kérdés
Macskás csoportokban szokták posztolni hogy "ughhh milyen formás csöcsök🥵" + macska képe, meg a macska pénisze lefotózva közelről és mellé "kijött a rúzs 🥵" és van rajtuk többszáz like. Ezt így miért? Azt hittem a legtöbben óvodában túltesszük magunkat azon hogy ezek így léteznek, igen az állatoknak is van (már amelyiknek), és utána nem röhögünk rajta.

2022. ápr. 7. 10:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
21%
ahho képest növényi nemiszerveket adsz folyton ajándékba meg bámulod őket.
2022. ápr. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
64%
Más egy virág, és más egy állati nemiszerv
2022. ápr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
21%
NA és miért? CSakis hozzáállás kérdése.
2022. ápr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
36%
Azért mert egy szép virág esztétikus, ellenben az állati nemiszervvel. Igen valóban hozzáállás kérdése. Hidd el hogy az állat sem örülne hogy közszemlére teszed a micsodáját. Egy szép virág viszont kifejezetten boldog lenne hogy mutogatod.
2022. ápr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
25%
Honnan tudod?
2022. ápr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
80%
a növények se szereti ha letépik őket a nemi szerveik miatt és így halálra itéled őket.. A gyümölcs az más, meg a termőtest az azért van.
2022. ápr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

"A növények se szereti ha letépik őket a nemi szerveik miatt és így halálra ítéled őket"


Dehogynem, hiszen egy virág is boldogan hall meg a tudatban, hogy egy számodra kedves hölgynek szereztél örömet vele. Te az olyan barbárokra gondolsz akik leszakítják és a földbe tapossák. Na, azt én is büntetném. Vagy egy szakító/válófélben lévő párnál, ahol a hölgy nem hajlandó a békülésre.

2022. ápr. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Jézus isten. Igen, a fű is az emberekért nő és a nap is áldja a Jóságos Istent hogy ránk vetheti a sugarait. Most komolyan? Ez már az "én vagyok a világ közepe" egy teljesen új szintje... Azért megcsonkítasz egy növényt hogy előbb megdughasd a csajt,mivel virágot a randin adnak. Most mit kell ezt szépíteni? És mi köze ennek a kérdéshez?
2022. ápr. 7. 12:34
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
15. Maradjunk annyiban hogy veled ellentétben van esztétikai érzékem.
2022. ápr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
20%
18. Szerintem ez is baj ezzel a "szép modern világgal" hogy kiveszett belőlünk a árválasztási ösztön. Jó esetben párszor gerincre vágunk egy csajt, oszt jónapot.
2022. ápr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!