Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A tenyésztők miért nem írnak...

A tenyésztők miért nem írnak árat?

Figyelt kérdés
Az oké, hogy annak adják el az állatot, aki szimpatikus, de legalább tájékoztató jellegű árakat miért nem találni? Azért nem mindegy, hogy 120.000 egy kiskutya vagy 350.000.
2022. ápr. 12. 15:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
65%

Milyen fajta a kutya?

Amúgy a tenyésztők NEM szokták kiírni az árát csak a szaporítók.

Igaz,könnyebb lenne mint ahogy írtad, mert nem mindegy.

Megirod hogy kitől lesz a kutya?

2022. ápr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
78%
Azért, mert így tudnak többet kérni. Ha nem publikus az ár, akkor verseny sem tud kialakulni a szegmensben.
2022. ápr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
43%
Mert odamész, és amint megnéz, mond egyet. Pl.: Ha BMW-ből szállsz ki, Omega órával a kezeden, az + 100 lesz. >:)
2022. ápr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
8%

3 as . Hmmmm. Amúgy igen ezért van ez!

Kivéve ha szapis

2022. ápr. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
3%
Mert nem számít. jólét van, az embereknek mindegy, hogy 120 lesz a kutya vagy 12 millió.
2022. ápr. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
85%
Látom megint kár volt hozzászólni... Az hasznos, hogy "nem szokták kiírni az árat" (ezt a kérdező is megállapította!), de az nem, amiben ki van fejtve az oka... Végülis csak ezt kérdezte a kérdező vagy nem?
2022. ápr. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
0%
6 os muszaly veszekedni?
2022. ápr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
90%

Érdekes erre én is kíváncsi vagyok amúgy.

De ha felhívod úgy hogy még nem látott akkor mondja az árát!

2022. ápr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Vannak akik mindenkinek más árat mondanak. Pl dr. Bengáli.

Ráírt egyszer anyám, elég horror árat mondott. Kíváncsiságból ugyanarra a macskára rákérdeztem én is, majdnem fele annyit mondott rá a tenyésztő mint anyámnak.


Volt olyan tenyésztő aki nem akart árat mondani. Majd ha ott leszünk akkor sor kerül arra is.. Én voltam a bunkó amiért nem akartam 2x160kmt utazni hogy kinyögje mennyi az annyi. Biztos úgy volt vele ga már ott vagyok, úgyis elviszem, akármilyen magas árat mond.

2022. ápr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
94%

9es, ezzel én is találkoztam már. Amikor én hívtam fel a tenyésztőt, nő létemre magasabb hanggal, nem volt hajlandó árat mondani, mondván nem szeret ilyet telefonban közölni, személyesen megmondja ha elmegyek (több száz kilométert).

Aztán rá nem sokra felhívta édesapám, neki másodjára meg is mondta.

Nem tudom, hogy mi alapján dönt az árban. Hogy mennyiért adja, meg hogy kinek mondja meg, szerintem a bolygók állása alapján találja ki, vagy nem tudom.

2022. ápr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!