Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A tenyésztők miért nem írnak...

A tenyésztők miért nem írnak árat?

Figyelt kérdés
Az oké, hogy annak adják el az állatot, aki szimpatikus, de legalább tájékoztató jellegű árakat miért nem találni? Azért nem mindegy, hogy 120.000 egy kiskutya vagy 350.000.
2022. ápr. 12. 15:19
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
68%

Ha valakit rögtön az ára érdekel, az úgy jöhet le mintha nem is azért akarná mert ennyire számít neki a fajta, csak hogy lássák az ismerősei egy ilyen kutyával járkálni. Akkor is, ha megterheli a pénztárcáját, a lényeg a látszat. Sok az ilyen ember. Meg ilyenkor gondolom felmerül a tenyésztőben hogy ha valakinek ennyire számít az ár, az nem él olyan színvonalon hogy ha baj van, orvoshoz tudja vinni sos, vagy megfelelő táppal etessen.

Ez szerintem azért van hogy az ilyen embereket kicsit megszűrje.

2022. ápr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
31%

Mennyire védik itt egyesek a szapor...tenyésztőket.


De ha én azt mondanám, hogy mint autószerelő, nem mondok árat, csak megcsinálom a kocsid, majd utólag közlöm, hogy a motort kellett cserélni, 2,4M-be kerül, de mivel úgyis imádod az autód, gondoltam belefér. Na, számla is kell? Gari? Mert úgy még 400!


Akkor erre mit lépnél?

2022. ápr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
62%
22, azért kemény egy élő, érző lényt és annak a sorsát egy autóhoz hasonlítani.
2022. ápr. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
77%

Normális tenyésztő mond ársávot. Nem, nem árat, ársávot, ha felhívod, azonnal.

Igen, elvárják, hogyha komolyan érdekel, telefonálj, ismerd meg a kutyáikat, a tenyészetüket.

Azt akarják, hogy ha 200, ha 300, ne ezen múljon, hogy megtudod e venni, vagy húzod a szád. Mert ha olyan baja lesz, 4-500 ezret is rá kell költened bizonyos esetekben. Ha 300-at nem megy kigyűjteni hosszabb idő alatt, honnan teremt elő a kedves gazdi 4-500 ezret pár nap alatt?


Az meg amiket írtok, hogy nőnek nem mondták meg, vagy hogy másnap már fele annyi volt a kutya tipikus szaporítós "kennel", tenyésztőnek álcázva. Az ilyet kerülni kell. De nem mind ilyen! Ők a jó tenyésztők.

2022. ápr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
10%

23.-ra.


Mert még nem volt veterán kocsid.

2022. ápr. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%
25, nem, nem azért. Hanem mert van bennem némi érzelmi intelligencia. SEMMILYEN tárgyat nem hasonlítunk egy élőlényhez. Egy tárgy sem ér annyit, mint egy élet.
2022. ápr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%

26.-ra.


Nem? Szerintem igen. Ha 5 éve lett volna az Ukrajnai háború, már rég fosztogatnék ott, templomok, múzeumok, bankok,...

De már öreg vagyok. :(

2022. ápr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
77%
Ne veszekedjetek a kérdező nem azt kérdezte hogy mikor van a háború meg van e kocsid...
2022. ápr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
79%
Mert pofára állapítanak meg árat.
2022. ápr. 14. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!