Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen sok ember az...

Miért ilyen sok ember az állatok felé?

Figyelt kérdés
A kutyámnak az emlőjénél volt egy daganata igaz 12 éves a kutya de nagyon virgonc,megműttetem a saját pénzemből és az édesanyám meg más is azt mondta miért költöttem 51EFt-ot a kutyára mert hát csak nem egy ember.Anno volt egy szívférgessége azóta megmarad egy kis néhai köhögése és ugye nagy vágás van rajta adom a fájdalomcsillapítót is néha neki és elkezdtem aggódni a köhögés miatt gondoltam ha valami olyan van felhívom az orvost elviszem megnézetni ha kell a biztonságkedvéért erre édesanyám azt mondja már eddig is sokat költöttem a kutyára minek pazarolnék rá megint.Ekkor meg mondogattam neki,hogy ő is jár orvoshoz adja a pénzt nekik és még sincs előrébb csak több gyógyszer meg még betegebb,erre azt mondja ne hasonlítsak egy embert egy kutyához mert a kutya azért nem ér annyit.Én most olyan dühös vagyok.

2022. ápr. 27. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Gondolom falusiak. Azoknak nem számítanak az állatok. Egyik kutya megy, másik jön stb.
2022. ápr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kisvárosban élünk,régebben én lobbiztam ki azt is,hogy a kutya a nagy udvaron ne láncon legyen hanem szabadon.
2022. ápr. 27. 21:48
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Regimodi, elmaradott a felfogasuk.
2022. ápr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nagymamám aki már nem él anno ő vett egy rendes kutyaházat én meg teljesen feltuningoltam,raktam bele szigetelést nikecleből,arra burkolatot,hogy ne tudják kikezdeni egész a tetőig leszigeteltem,amikor már kicsit kopottas mindig lakkozom a házat meg nagyon frankón megcsináltam belülről is szóval törődök a kutyákkal amennyit tudok,az itthoniak viszont hol így hol úgy állnak hozzájuk.Hol jaj de aranyosak meg hát csak élőlények hol meg csak jaj egy állat csak semmi más.
2022. ápr. 27. 21:51
 5/13 anonim ***** válasza:
58%

Azért, mert nem szeretik őket. Leírtad te is hogy csak egy kutyának tekintik, nem ér fel egy emberhez.

Fogadd el, hogy elég kis réteg az aki nem úgy gondolkodik mint anyád. Ha nem akarod felhúzni magad akkor ne oszd meg vele mennyit költesz a kutyádra stb. Az ilyen dolgokat hozzád hasonló emberekkel beszéld ki, akik nem néznek le/szólnak be miatta.

2022. ápr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Csak szólok, hogy kutyát láncon tartani eleve törvény tiltja.
2022. ápr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6/


Tudom de a mai napig sok helyen látom a kutyát láncon.Nem igazán törődik vele senki sem sajnos.

2022. ápr. 27. 22:08
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Azért régen nem volt akkora gazdagság, mint most, hogy a kutyára kiszórunk 50ezer forintot csak úgy. Különösen falun nem. Aki szegénységben szocializálódott, annak lehet, hogy egész életében pazarlás marad az ilyesmi.
2022. ápr. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20%
Szóval ők a kutyára kutyaként tekintenek. Szörnyű, micsoda emberek vannak!
2022. ápr. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%

Dühösnek lenni teljesen felesleges. Más az értékrendje, te meg arra költöd a pénzed amire jólesik.

Volt itt olyan is aki a kutyáját jobban szerette mint az anyját. Azért gondolom te ilyen szinten még nem vagy.

2022. ápr. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!