Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az immunerősítő cseppet lehet...

Az immunerősítő cseppet lehet tápra vagy vízbe cseppenteni?

Figyelt kérdés
A cicáimnak szeretnék immunerősítő cseppet venni, de az egyik nem hajlandó megenni semmilyen nedves eledelt. Ezért érdekelne, hogy tápra vagy vízbe is lehet-e cseppenteni.

2022. máj. 5. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Amit kiválasztottál terméket, annak nézd meg a leírását.
2022. máj. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

En vetrit szoktam neki adni, annak annyira jo ize van, hogy a macskam barmit megeszik, amibe beleteszem :D

En alutasakosba szoktam cseppenteni, de biztos vagyok benne, hogyha egy kis majkrembe kevered bele, tuti lesz a siker :)


Lehet tapra is rakni, de ha a macskad esetleg megse szereti a csepp izet, kerdeses, hogy kivalogatja-e azokat a tapszemeket, amikre a csepp kerul es csak a tobbit eszi meg. Mert kepesek erre is. Vizbe en nem raknam, mert alapbol se isznak sokat es ha mas ize lesz a viznek, lehet hozza se fog nyulni.

2022. máj. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1

Nem néztem még ki konkrétat. Vetri DMG vagy DMGuide, de egyik leírásában sem találtam hasonló információt.

2022. máj. 5. 14:03
 4/5 A kérdező kommentje:

#2

Az én macskám nagyon válogatós, a legjobb minőségű nedveset sem eszi meg. Nem tartom valószínűnek, hogy emiatt megenné..

Így viszont nincs ötletem, hogyan adhatnám oda neki.

2022. máj. 5. 14:06
 5/5 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam: vízbe cseppentettem neki, semmi problémája nem volt vele. :)
2022. máj. 14. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!