Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit szeretsz a legjobban a...

Mit szeretsz a legjobban a háziállatodban?

Figyelt kérdés
többet is lehet írni
2022. máj. 9. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy végtelenül kedves, szeretetteljes, törődő.
2022. máj. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hűséges hozzám.
2022. máj. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindent szeretek benne.
2022. máj. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy 3 éve etetem és még mindig szívrohamot kap valahányszor ránézek XD

(Egy teknős)

2022. máj. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Azt, hogy gyorsan szaporodik, és finom a húsa.
2022. máj. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Rangidős: Nyalifali-paripa (másokra nem ugrál, itthon viszont előfordul, és olyankor akar adni egy smacit). Vidám személyiség. Fotogén (sehova nem rakok fel róla képet, csak magamnak szeretek készíteni, mert basszus, nagyon jól megy neki a pózolás és a mimika).


Utólag érkező: Olyan puha az arca (teljesen shar pei a feje), imádom tapizni, ő meg nem egyszerűen tűri, gyakran csóválja közben a farkát. Szereti a meleget (ez azért szeretem benne nagyon, mert míg a Rangidősnek tőlem egy ölelés is hőguta volt még anno kvázi csontsoványént is amikor elhoztuk, addig Utólag érkezővel már mióta ölelve alszom, fele-fele arányban osztozva a párnámon).

2022. máj. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%
Azt hogy nincs
2022. máj. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szeretnék olyan jó ember lenni, amilyennek a kutyám tart. 😊


Egyébként segít mindig, mikor pl szomorú vagyok, miatta többet sétálok, ami nekem is jót tesz pl.

2022. máj. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajat kutyam: hogy olyan mint en, lusta, szeret enni es nem baratkozik senkivel, csak en dogonyozhetem, huseges, ha kellene, tuti megvedene. Ha a kanapen alszom, melegit is.


Parom kutyaja: csak cuki es puha, de nem a legelesebb kes a fiokban, de őt is imadom.

2022. máj. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kacsámban azt szeretem, hogy olyan esetlenül botlik, mindig az az érzésem, hogy a csőrére fog esni. Meg, hogy kis bátor mert Thort a macskámat mindig piszkálja. Nagy szerencséje van, hogy Thor a brit shorthair cicám nagyon lusta, még arra is, hogy leállítsa a kacsát. Thorban azt szeretem, hogy minden nap amikor hazamegyek, jön üdövözölni, majd evés, vakargatás után tisztes távolból úgy néz rám, mint aki éppen azon agyal, hogy miképpen öljön meg.
2022. máj. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!