Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Meg szoktad puszilni a kedvenc...

Meg szoktad puszilni a kedvenc háziállatodat?

Figyelt kérdés
Milyen állatod van? Hány éves? Mi a neve? Milyen színű?

2022. máj. 3. 10:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kettő cicám van.

Az egyik 4 éves, ivartalanított nőstény, és extrém félős. Én puszilgatnám szívesen, de megijed, ha túl közel van hozzá a fejem.

A másik 1 éves, ivartalanított kandúr, őt szoktam, szereti. Van, amikor ő nyomja oda a buksiját.

Persze a szájukat soha! Szigorúan a feje tetején, és rendszeresen kezelve vannak külső és belső élősködők ellen.

2022. máj. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

2 kuvaszom van, fehérek, 2 kan, mindkettő szereti és szoktam is a fejük tetején puszilni őket.

Meg van egy cicám, nőstény cirmos, őt is szoktam, ő is szereti.

2022. máj. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kutyám néha kapnak. Papagájommal rendszeresen "csőrözünk"
2022. máj. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, férjemnek mindennap nyomok egy csókot a szájára :P viccet félretéve, van egy labradorom, 13 éves öreglány, megszoktam puszilgatni a buksiját, ő a szemem fénye :)
2022. máj. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szoktam. 1 kutya, 1 törpe süni. 5 éves csíkos magyar agár, a süni fahéj színű 5 éves lesz szintén.
2022. máj. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem tartom gusztustalannak, de valahogy nem igényli. Cicám van, szeret bújni, igényli a szeretgetést, de a puszit nem.

Kutyát pusziltam már. De ők is inkább a szeretgetést igényelték, nem konkrétan a puszit. Szerintem nem tudják értelmezni :D Nem olyan egyértelmű nekik, hogy ez a szeretet jele, mint például a simogatás.

2022. máj. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
Nem, macska, öt, Lenke, vörös.
2022. máj. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Macskák, szobában születtek és éltek mindig is, 10+ évesek, és igen, össze-vissza puszizom őket miközben le vannak birkózva, imádják. De van kulturált puszizkodás, akkor adrenalinfröccs nélkül kedves kis puszókákat kapnak, az is földöntúli boldogság meg szerelem.
2022. máj. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

#6

Ez igaz lehet, ez ilyen emberi dolog, nekünk, gazdignak jól esik megpuszilni őket, de az állataink csak lesnek, hogy "ennek meg mibaja?!" :D

2022. máj. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Jelenleg kutyám van,már 13 éves (fekete mudi kan). A fejebúbját :).
2022. máj. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!