Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nem sértődik meg az állatorvos...

Nem sértődik meg az állatorvos, ha máshová is vittem a kutyám, mióta utoljára nála jártam?

Figyelt kérdés
2022. máj. 17. 15:48
 1/7 anonim válasza:
5%
Én megsértődnék, és annak az árnak a duplájáért állnék veled szóba, mint ahogy korábban volt.
2022. máj. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem, valószínűleg azt sem tudja ki vagy, vagy látott -e valaha, hacsak nem nagyon speciális problémát hosszasan kezelt. Oda mész, ahol a megfelelő ellátást megkapod.
2022. máj. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

1-eske! Aztán miért?


Kérdező! Miért mentél másik orvoshoz?

2022. máj. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
16%
Szeretem a pénzt számolni.
2022. máj. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
De igen. És akkor mi van?
2022. máj. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer szóvá tette ezt, egy alapból bunkó állatorvos. Azóta nem is mentem hozzá. Hadd döntsem már el hogy kihez járok ha egy rakást pénzt hagyok ott náluk, főleg ha olyan baja van a kutyámnak, amihez speckó doki kell.
2022. máj. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megsértődik a fogorvosod, kozmetikusod, fodrászod stb. ha máshova mész? Van aki igen, van aki meg nem - egyénfüggő.
2022. máj. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!