Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mennyi egy csikó? szeretnék...

Mennyi egy csikó? szeretnék eggyet venni

Figyelt kérdés

szeretnék egy csikót,

szerintetek kb. mennyibe kerül?

azért akarok venni csikót h lovagolvak+lovaskocsizzak mikor megnöl

azért akarok csikót mert a ló az tul drága nekem


2010. szept. 18. 18:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50000-től a csillagos ég...
2010. szept. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nme tom hj mennyio de én is szeretnék nagyon venni egyet:)
2010. szept. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem van egy csikom, amit szeretnek eladni. Az ara: 250.000 ft, meg van egy lovam is az is elado annak az ara pedig 200.000 ft Sajnos idohiany miatt muszaly eladnom oket.


Tehat egy rendes normalis, papirokkal rendelkezo csiko olyan 200.000-250.000 ft-tol kezdodik, akinek surgos az oda adja 150.000 ft is. De vannak papirok nelkuli csikok is azok 80.000 ft-tol mar kaphatoak.

2010. szept. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél egy idomított lovat, mint egy idomításra váró csikót.
2010. szept. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A csikó mire felnő és belovagoltatod baromi sokba fog kerülni.

Nem is szólva a rengeteg időről.

Mindezekkel együttvéve nagyon üdvözölendő,hogy van affinitásod a dologra.

Az én javaslatom:járj el egy lovardába,tanuld meg hogyan kell lovagolni,bánni a lóval(a gondozását is).Ha nagyon érdekel,akkor van lótenyésztő szak,több iskolában.Ezekben az iskolákban természetesen van lovaglási lehetőség,sőt,ha tehetséges vagy,akkor kiemelten.

Saját lovat,csikót akkor érdemes,ha megvan a kellő tudásod,helyed és pénzed is a tartásához!

2010. szept. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Be tudsz lovagolni, kocsizni egy csikót?

Mert ha nem akkor nem érdemes csikót venned inkább egy tapasztalt, belovagolt, bekocsizott lovat!

különben nem minden esetben drágább egy csikó mint egy ló.

Ára:papírokkal igazolt szülőkkel:200.000-től kezdődik!

2010. szept. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

nekem nem kell hogy legyen papirjai

csak az a lényeg hogy kocsit huzzon+lovagolni lehessen rajta az kb. mennyibe kerül?

2010. szept. 18. 18:50
 8/12 anonim ***** válasza:

Első vok:

Ahogy irtam,tuti kapsz 50-60 ért csikót,papirok nélkül szépséghibákkal stb. Nézz szét a Vaterán,Teszveszen,vagy beirod a Google-ba,hogy eladó ló,rengeteg van! Vagy menj el egy lóvásárba,ott is vannak lovak és kupecek :)

2010. szept. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A csikó nem lovagolható és nem húz kocsit, azért olcsó (persze tehnikailag már belovagolt, bekocsizott lovak is lehetnek csikók, de te nem arról beszélsz). Az meg téhit, hogy olcsóbb, mintha belovagolt lovat veszel, mert az a csikó hiába 100000, ha 3 évig nem csinálhat semmit, havi eltartása meg 20-30 ezer. Számolni lehet 3évig havi 20, az 720 ezer helyből...

amúgy rendes, belovagolt kocsizott lovat már 200 kilótól lehet kapni, nem utolsó sorban elcseszni is kevésbé fogod... Mert ugye aki ilyet kérdez, az 100%, hogy egy csikót nem tud kiképezni se, nemhogy lovagolni...

2010. szept. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

18:36-os vok.


Az en lovam kocsizott es lovagolhato is, de en igy is sokat foglalkoztam vele. De sajnos el kell adnom.

2010. szept. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!