Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerinted is a malac volt a...

Szerinted is a malac volt a hibás?

Figyelt kérdés

Volt nyáron egy olyan hír a tvben, hogy egy mangalica malac megölte a gardáját"ok nélkül"

Hát szerintem mocskos egy gazdája volt a malacnak! Az állat nem öl ok nélkül, főleg nem a gazdáját! Miért kell úgy elmondani a dolgot, hogy szegény faszi gondozta, felnevete a hálátlan dögöt és erre az megölte? Az emberek annyira szemetek tudnak lenni. Arra senki nem figyelt mikor mutatták az ól-t, hogy tiszta sz*r meg szutyok volt a 2négyzetméteres hely?!

AZ az ember meg érdemelte volna, hogy nem meghal hanem leéli az életét a malac helyzetében!

Azt is bírom mikor az az aktuális hír, hogy a kutya széttépte a szegény gyereket, bár a gyerek nem tehet róla, az tény, de a szülők annál inkább! Nem azért van kutyája az embernek, hogy nyúzza a gyerek. Vagy a kutyát kell megtanítani, hogy hagyja; vagy a gyereket, hogy nem piszkálja!

Anyukáméknak van egy elég termetes kutyusuk:) a kislányom előszeretettel dugta bele a két ujját az orrlyukája és csavargatta, míg Alex(a kutyus) egyszer odakapott neki(természetesen semmi baja nem lett, mert alex nagyon okos kutya, de már fájt neki) onnantól kezdve nem nyúzza, nem bántja:) Mióta megszületett imádja a kutyát, de kezdetektől fogva arra tanították anyáék a kutyát, hogy nem szabad bántani a gyereket:) Én pedig hiába tanítottam a gyereket, az anyák tudják, hogy csak és csakis a saját kárán tanul ilyen pici korban.


Szerintetek igazságos mindíg az állatra kenni?


2010. szept. 19. 11:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
nah erről a plexis meg kifutós hülyeségről képet kérnék, mert nem hiszem el
2010. szept. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Pedig nagyon szépen meg lett csinálva, bár a széleknél nem az igazi az illesztése a plexinek:S

Intézkedem az ügy érdekében:) holnap csinálok képet is ha szeretnéd:)

2010. szept. 19. 16:15
 13/17 anonim ***** válasza:
49%
okés várom a képet
2010. szept. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
ennyit a képről ...
2010. szept. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
49%

A mangalica az a fajta,amelyik bizonyos helyzetekben vadként viselkedik.

Nem véletlen,hogy a régi kondások mindig tartottak maguknál baltát vagy más fegyvert,mert előfordult,hogy rájuk támadtak az állatok akkor is,ha a kondás jól bánt velük.

2010. szept. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Utolsó, pontosan ezt akartam kifejezni azzal, hogy ösztönállat:)

Ja és bocsi, hogy nem azzal töltöm egész nap az időmet, hogy neked csináljak képeket kedves nemtudomki. Tudod, én egy dolgozó nő vagyok mint a nagytöbbség és most értem haza! Nem fogok azzal szórakozni, hogy a te hitetlenségedet akadályozzam meg, ha nem tudod elképzelni, hát ne próbálkozz:D

2010. szept. 20. 21:17
 17/17 anonim ***** válasza:
49%
Vidéken élek, sosem ütöttem meg disznót :D bár párat már segítettem levágni (említette valaki, hogy a disznó nem dolgozik - tehát a húsával fizet a kosztért és kvártélyért), van kutyánk is, és nem fél méteres láncon, sőt, heti 3-4 alkalommal még futni is el szoktuk vinni, mi falusi állatkínzó parasztok :D
2010. szept. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!