Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van egy 320 literes akváriumom...

Van egy 320 literes akváriumom , nincs teteje csak maga az akvárium.ha nem akarok bele halat , mit kezdhetnék vele amihez nem kell vìz?

Figyelt kérdés
Gekko ? Csiga ?akármi ? Van valami ötletetek ?

#akvárium #320 liter
2022. jún. 14. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Terráriumot tudsz benne csinálni. Én egy csoda hörcsög birodalmat csinálnék benne, valami ilyesmit: [link]
2022. jún. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
PC háznak is jó
2022. jún. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Floráriumot is kialakíthatsz benne.
2022. jún. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tevenyereggyarto ***** válasza:

A terráriumi állatok sokával az a baj ,hogy jó szellőzést igényelnek viszont az akvárium oldalai ugye zártak, csak a tetején nem. Szóval vagy olyan fajt keresel ami valamiért nélkülözheti az alsó szellőzőnyílásokat vagy megbarkácsolod az aksit s kivágsz darabokat lehálózva szellőzőnyílásnak. Utóbbi esetben nyilván utána már nem igazán használható akváriumként (visszaragasztani az üveget lehet csak rizikós s jó eséllyel csúnya is lenne. Esetleg a teljes adott oldalt cserélni).


Mivel én halas vagyok ezért valószínüleg úgy alakítanám ,hogy halakat is tudjak benne tartani. Mondjuk fél/ háromnegyed részig víz s felette (is) növényzet. Olyan paludárium/ ripárium/ vivárium-szerűen. Vagy csinálhatsz full növényest szárazföldi növényekkel (florárium) ahogy a 6-os írta. Utóbbiba ha úgy alakítod mehetnek akár nyílméreg békák (bár ez böszme nagy hely nekik).

2022. jún. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!