Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan keressek pénzt? Lejjebb

Hogyan keressek pénzt? Lejjebb

Figyelt kérdés
A szüleim megengedték hogy legyen egy havanese kutyám, de azt mondták, hogy saját pénzemen vegyem meg. Én nagyon céltudatos vagyok, ez nekem nem igazán akadály, 30000Ft-ot gyűjtök és már "csak" 27.500Ft hiányzik. Szeretnék valami kisebb 'munkát' vállalni (12 éves lány vagyok de kinézek 14nek, de nem tudom a mai világban mi a ciki és mi nem? Hogyan keressek pénzt?
2010. szept. 20. 16:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nem könnyebb ha végigjárod a menhelyeket és ott nézel szét,vagy esetleg ha valaki ajándékoz?
2010. szept. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mire gondoltal akkor, amikor azt irtad 'kinézek 14nek'?...
2010. szept. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg a csaladtagjaidat, kozeli ismeroseid, szomszedokat, nem tudnak-e valami neked valo munkat adni kisebb "zsebpenzek"-ert persze mondd el nekik mire gyujtesz, ebbol hamar osszejohet. Pl. kisebb bevasarlas, udvar takaritasa, kutyasetaltatas, ebedhordas menzarol:D, elszaladni ide-oda, nemtom szedj ossze hasonlo otleteket
2010. szept. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Menhely.


Pro:

- olcsó/ingyenes

- a kutya (öröklődő) betegségeit már gyakran kiszűrik ott


Kontra:

- legtöbbször nincs törzskönyv (ez kb. csak akkor probléma, ha továbbtenyésztésre veszed a kutyát)

2010. szept. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Menhely tényleg jó. A mi kutyánk is onnan van és nagyon szeretjük. Igaz, hogy nem valami hiper szuper fajta de nem is az a lényeg.
2010. szept. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Arra hogy 12 éves még nagyon gyereknek tartják, és ha idősebbnek néz ki, akkor könnyebben belemehet pl hogy a fodrásznál összesöpri a hajat, és ott van bár ez inkább nyári munkának felene meg, csak példa volt

Biztos nem olyan irányban értette amienre te gondoltál

SZERINTEM

2010. szept. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Mindig szoktam támogatni a helyi menhelyet, a kocsinkra rá van ragasztva a honlap meg a menhely logója de most ez sajnos nem jöhet szóba.. Ezért szeretnék egy jó kis pénzkereső munkácskát :)
2010. szept. 20. 16:22
 8/19 A kérdező kommentje:
Ja öö pontosan nem tudom mire gondoltatok, de úgy értettem hogy elég magas vagyok, idősebbnek nézek ki
2010. szept. 20. 16:23
 9/19 anonim ***** válasza:

a kutyának az oltások, ellenőrzése, megfelelő minőségű és mennyiségű táp életed végéig pénzbe fog kerülni

ja és az is, hogy sétáltatni kell meg játszani vele akkor is tart, ha te beteg vagy, vagy kivagy, vagy nincs kedved, vagy elutaztál hosszú távra (pl külföld)

egy kutya 20 évekig is élhet

20 éves felelősség

2010. szept. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Igen igen ezzel tisztában vagyok és fel készültem rá, nekem csak az árát kell fizetnem a többit anyáélkkal együtt.
2010. szept. 20. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!