Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan rakjak ki egy gyíkot a...

Hogyan rakjak ki egy gyíkot a lakásból?

Figyelt kérdés
Nem is tudtam, hogy bejött, meg azt se hogy jött be, csak látom a konyha padlóján van egy gyík, és közeledik felém. Elsőre egy kicsit meg is ijedtem, de nem tudom hogy találom meg, és hogy rakom ki. A bútorok alatt is könnyen el tud bújni. De ha meg is látom nem merem, meg lehet nem is tudom megfogni olyan gyors. Mit tanácsoltok? Nem szeretnék egy gyíkkal egy lakásban élni😐

2022. jún. 29. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk is tortent ilyen, amikor epitkeztunk, de akkor nagyon nem tudott hova bujni es elkaptam, kivittem. Tegyel neki kis talkaba vizet, hatha arra odamegy, majd hajnalban amikor lehult a levego, hatha el tudod kapni, ha nem bujik el... hol jott be? Lehet holnap ugyanott tavozik magatol is.
2022. jún. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Megis eszembejutott valami, egy konnyebb, atlatszo anyagot (pl. Fuggony) dobj ra ha latod, azzal konnyebb elkapni es azzal egyutt ki tudod vinni.
2022. jún. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél neki valamibe vizet mindenképpen, a gyíkok rovarokat, kisebb lepkéket, pókokat esznek általában, így ételt nagyon nem tudsz neki kitenni. Egyébként ártalmatlan emberre nézve, de szerintem ahol bejött, ott ki is fog ugyanúgy menni, lehet elnézte az úticélt. :)
2022. jún. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Szerezz egy gólyát! :)
2022. jún. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Most elbújt nem jön elő, raktam ki egy tálkába vizet is.
2022. jún. 29. 22:40
 6/11 anonim ***** válasza:
29%
Vagy egy kockásviperát.
2022. jún. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak macskám van.
2022. jún. 29. 22:41
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha előjön dobj rá egy plédet / takarót, fogd meg úgy és vidd ki. Vagy egy nagyobb műanyag tálkát, alá papírt, és úgy. Mi ezt alkalmazzuk a pókoknál.
2022. jún. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hamar fogd meg, mielőtt a macska viszi dűlőre a dolgot...


Hidd el, ő sem akar veled élni a lakásban, nem az a természetes környezete. Egyébként sem, a cicc-el meg végképp. 🤣

2022. jún. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sikerült kitenned?
2022. jún. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!