Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan rakjak ki egy gyíkot a...

Hogyan rakjak ki egy gyíkot a lakásból?

Figyelt kérdés
Nem is tudtam, hogy bejött, meg azt se hogy jött be, csak látom a konyha padlóján van egy gyík, és közeledik felém. Elsőre egy kicsit meg is ijedtem, de nem tudom hogy találom meg, és hogy rakom ki. A bútorok alatt is könnyen el tud bújni. De ha meg is látom nem merem, meg lehet nem is tudom megfogni olyan gyors. Mit tanácsoltok? Nem szeretnék egy gyíkkal egy lakásban élni😐

2022. jún. 29. 22:08
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem tettem ki, viszont éjszaka sokáig fenn voltam és figyeltem. A macska viszont benn volt egy ideig, és a hűtő alatt valamit nagyon figyelt. Valószínűleg ott lehetett a gyík, de a macska miatt nem jött elő , és később se láttam. Az udvarra néző ajtót nyitva hagytam egy időre, lehet hogy akkor kiment, vagy nem tudom. Erre gondolok, mert most nem látom, nem jön elő. A macska se kaphatta el, max csak ha már kiment. Amúgy köszi a válaszokat mindenkinek. Remélem tényleg kiment, és nem csak elbújt és este megint előjön.
2022. jún. 30. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!