Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ezt meg lehet oldani?

Ezt meg lehet oldani?

Figyelt kérdés
Azt olvastam,hogy a kutyát/cicát lehet hamvasztatni és az urnát hazavinni,vagy rendesen eltemettetni a kisállat temetőbe.Az árak is megvannak.De ha nekem különleges igényem lenne,vajon azt is meglehetne oldani-e?Gondoltam arra hogy eltemetem a kertben,és a végrendeletemben azt hagynám meg,hogy engem is a kertbe temessenek el,közvetlen mellé.Vagy vennék egy sírhelyet a temetőben a magam számára,és oda temettetném el,és ha én is meghalok,akkor szintén egymás mellé kerülnénk.Azért kérdezem itt,mivel anonimak vagyunk,és így legalább nem nevetnek ki.Szóval a két megoldás közül melyiket lehetne megoldani?Nekem a kertes megoldás lenne a jobb,de ha erre nem lenne hajlandó a temetkezési vállalat a törvények miatt,akkor végső esetben nekem a temetőbeli megoldás is megfelelne,mert a semminél még az is jobb.Vagy lehetséges,hogy egyiket sem vállalnák?

2022. júl. 4. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kertbe állatot se temethetsz, magadat meg végképp. Temetőt kérdezd meg, urnával, ha kifizeted előre 20 évre, esetleg belemennek, bár nem sok esélyt látok erre.
2022. júl. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1.:Nagyon Szépen Köszönöm! :)
2022. júl. 4. 18:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen. Urnával = hamvasztva. Próbálj több személyeset bérelni, magadnak. És akkor beleteteted már most. Talán ebbe belemennek...
2022. júl. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3.:Köszönöm még egyszer! :) (még él,csak előre gondolkodok)
2022. júl. 4. 18:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!