Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi a nyavaját csináljak ezzel...

Noncsi2020 kérdése:

Mi a nyavaját csináljak ezzel a szaros bagollyal?

Figyelt kérdés
Egy bagoly ki nézte a villany oszlopunkat és itt vinnyog minden este 7órától addig míg meg nem dobáljuk hogy el repüljön. Most meg egy másik is meg jelent 8 házzal odébb és veszélgetnek,ami engem rohadtul idegesít mikor hosszú nap után végre mennék aludni. Mit lehet ellene tenni hogy legalább el hallgasson? Hogy a nyavaja fogná meg hogy nem tud a parjához repülni

2022. júl. 5. 22:51
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
71%
Bárcsak én lennék a szomszédod. Egész éjjel metált hallgatnál minden nap és hamar visszasirnad a baglyot 🤘
2022. júl. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
0%
tegyél galambtüskét a villanyoszlopra.
2022. júl. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
83%
Nagy állatbarátként is értem, hogy bosszantó. Engem is kicsinált egy madár nyaralás alatt. De nem zavartam vagy bántottam. Eszembe jutott az ukrán szomszédom. Máris kevésbé volt bosszantó. Amúgy füldugó megszokható ha megtanulod használni, a bagoly nem sokáig lesz már ott.
2022. júl. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
71%
Füldugó?
2022. júl. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
62%

Mondjuk ne dobd meg, először is. Aztán szüntesd meg a szuperhallásod így nem hallod a 8 házzal arrébb lévőt. Szerezz be füldugót. Vagy hallgass zenét.


Nem lehet sok mindent tenni, nem egy szúnyog hogy eltudd hallgattatni. A módszered meg elítélendő.

2022. júl. 6. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
66%

Semmit, hagyd békén!

És helyesen: villanyoszlop, navaLYa, kinézte, elrepüljön, elhallgasson, és a míg és a hogy előtt vesszőt kell tenni.

2022. júl. 6. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
79%

#7:

Az állatkínzásra nem fogok együttérzéssel lenni, te meg csak hisztizzél a lepontozás miatt, kis éretlen gyerek.

2022. júl. 6. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%

Farakás nincs a közelben? Hasonló halom is lehet, téglarakás ha közte, középen sok növény van akár komposztáló, csak mégse az lett a gyakorlatban belőle... Egérvárként funkcionálhatnak és rájárnak enni, ezért odaszoktak az utcába.


Madármentőknél próbálkozz, azzal h nincs elég táplálék, sem pedig megfelelő lakóhely nekik, jöjjenek ki, nézzék meg, hátha befogják és jobb élőhelyre viszik őket.

2022. júl. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
98%

Madármentők kiröhögik az ötletet is, hogy egy védett állatot elköltöztessenek fészkelő időszakában mert egy zsörtölődő hülye a huhogás miatt nyekereg 😂

Sőt lehet Megtudják valami ritka egyed és belefognak, hogy több példány is elszaporodjon a környéken aztán majd kórusban fognak huhogni ennek a szerencsétlennek 😂😂

2022. júl. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
25%

17


Látom, hogy mennyi eszed van. Ki a fene beszélt az állatkínzásról? Még egy átkozott szöveget sem tudsz értelmezni te agyon iskolázott.. Az együttérzésről volt szó, hogy milyen rohadt bosszantó, ha valaki nem tud aludni egy külső behatás miatt. De hát látszik, ez ma a magyar színvonal, az emberek értelmezni sem tudnak szöveget, már belelátnak valamit. Gratulálok neked is, gondolom te is valami átlag fidesz szavazó vagy átlagon aluli IQ-val. Ehhez ismételten csak gratulálni tudok.


Nem is csodálom, hogy a magyar gyerekek nemzetközi szinten ilyen rossz eredményeket érnek el szövegértelmezésből.

2022. júl. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!