Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi a nyavaját csináljak ezzel...

Noncsi2020 kérdése:

Mi a nyavaját csináljak ezzel a szaros bagollyal?

Figyelt kérdés
Egy bagoly ki nézte a villany oszlopunkat és itt vinnyog minden este 7órától addig míg meg nem dobáljuk hogy el repüljön. Most meg egy másik is meg jelent 8 házzal odébb és veszélgetnek,ami engem rohadtul idegesít mikor hosszú nap után végre mennék aludni. Mit lehet ellene tenni hogy legalább el hallgasson? Hogy a nyavaja fogná meg hogy nem tud a parjához repülni

2022. júl. 5. 22:51
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
76%

20# Eljutottál a Fidesz szavazókig, általában magyar színvonalig, IQ-ig egy huhogó, vagy mi a fenét csináló bagolytól.

A stílus maga - minősíti az embert. Ez és nem túl hízelgő rádnézve abból a stílusból amit itt produkáltál. De hát sajna de te írtad - ráadásul magyarul - ez a színvonal. Nálad is. Grt!

2022. júl. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%

21 es. Kezdjük ott, ha tudtál volna szöveget értelmezni, talán nem kellett volna hsz-t írnod, amiben bizonyítod, hogy mennyire nem megy ez neked.


További szép napot.

2022. júl. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
83%
Tipikus exem. Neki csak az volt jó ha síri csend van éjjel. Ha a macska nyávog, a kutya ugat, vagy valaki reggel fél 9-kor füvet vág egyből hisztérike a tetőfokon 😂 még pisilni is félve ment ki az ember mert akkor is ment a balhé ha felkel. Én az ilyen emberekkel nem tudok együttérezni akiknek mindig minden probléma és nem úgy van ahogy nekik megfelel. A természet nem hozzád fog igazodni már bocs.
2022. júl. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
89%

Gondolom kuvik lesz... keress rá a hangjára youtube-on.


Örülnék ha nekem ez lenne a legnagyobb hangzavar itt a "faluban" :D

(És igen, van kuvik, de inkább azt hallgatom mint az autók, buszok, kamionom hangját)

2022. júl. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
1. Nem arra voltam kíváncsi hogy ilyen még olyan állat kínzó vagyok, hanem arra hogy mit lehet tenni ellene.2. Aki nem tudd segítő jellegű választ adni az tartsa meg magának a véleményét.
2022. júl. 11. 20:42
 26/27 anonim ***** válasza:
70%

1. Semmit nem tudsz tenni ellene, nem te vagy a világ közepe. 2. Ne kérd ki nyilvános weboldalon az emberek véleményét, ha rohadtul nem vagy rá kíváncsi.

Szívesen!

2022. júl. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
82%
Ja, hogy te csak neked tetsző válaszokat szeretnél. Nem tilthatod meg, hogy az emberek elmondják a véleményüket, még akkor sem, ha ez neked nem tetszik.
2022. júl. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!