Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A Petnet oldaláról való...

A Petnet oldaláról való rendelés után az volt az e-mailbe, hogy a kiszállítás előtti napon kapok egy e-mailt, de ez még nem történt meg. Mire számítsak? Ilyenkor mi van? Írjak az ügyfélszolgálatnak?

Figyelt kérdés
Az oldalukon azt írják, hogy többnyire 2-4 nap a kiszállítás. Én péntek du. 5 felé rendeltem, szóval holnap van a negyedik munkanap. A visszaigazolás a rendelés leadásáról című e-mail írta azt, hogy "Amennyiben Ön a megrendelése kiszállítását választotta, úgy ezúton informáljuk Önt, hogy a kiszállítást megelőző napon a Rendelésének feladásáról értesítő emailt (“Értesítés megrendelése kiszállításáról”) küld Önnek rendszerünk. Ezt követően történik a megrendelése kiszállítása.". De nem kaptam ilyen e-mailt.
2022. júl. 6. 13:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ma vagy holnap fogsz
2022. júl. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
1 napot esetleg tevedsz fiam. Delutan 5 pentek az mar atcsuszik hetfore, ugyanis 5 orakor mar bezarnak a boltok
2022. júl. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Szóval ha holnap sincs e-mail, akkor kezdjek aggódni? :D
2022. júl. 6. 14:30
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Külső beszállítós boltokkal soha nem lehet pontosan tervezni, mert vagy nincs egyáltalán saját raktárkészletük, vagy nagyon korlátozott.

Ha tehát csúszik valamiért a beszerzés, az a vevőn csattan.

Ez a petnet pl 30 napos kiszállítást is ír és a 2 napos szállítási időt sem garantálják, tehát ez akármennyi lehet. Ha MPL-lel kérted, akkor a feladás utáni első munkanapon kapod meg. Ha GLS-sel, akkor a feladástól számítva 2. munkanapon.

Legközelebb válassz olyan webáruházat, ami saját raktárkészletből dolgozik aznapi feladással. Nem lesz ötezer árufajta, de legalább nem kell annyit várni.

2022. júl. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekem anno egy hetet kellett várni. Bár én csak egyszer rendrltem, az is vagy 6-7 éve volt
2022. júl. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem értem az embereket. Ha fontos az a csomag, akkor keresd őket. Van megadva általában többféle elérhetőség. Kell hozzá a megrendelés száma, és rákérdezel mikor számíthatsz rá. Ez a leggyorsabb.
2022. júl. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap nem lehetett rendelni a petnettől, se telón nem lehetett hívni őket, se emailra nem válaszoltak.
2022. júl. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Régebben sokat rendeltem a Petnetről, én elégedett voltam vele. Egyszer volt elhúzódó kiszállítás, akkor betelefonáltam, és tényleg az volt, hogy az egyik termék nem volt raktáron.
2022. júl. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

2-4 nap az munkanap, a hétvégét ne számold bele, mert hétvétén nem jellemző, hogy szállítanak a futárszolgálatok (a kajafutárokat leszámítva). Ha délután 5-kor rendelted, az már átcsúszik a következő munkanapra, sok helyen ki is írják, hogy mondjuk aznap 10-ig, délig leadott rendeléseket dolgozzák fel aznap és adják át, amit ezután adsz le, az már a következő munkanap dolgozzák fel, de délután 5 órakor beérkező rendelést már biztos, hogy nem dolgoznak fel aznap akkor sem, ha nincs kint az oldalon ilyen információ. Általában ők is normál hétköznapi nappali munkarendben dolgoznak (nagy akciós időszakokat leszámítva, mint pl. black friday, karácsony... stb.).

Ha ők átadták a futárszolgálatnak, onnantól pedig a futárcégen múlik, van, amelyik gyorsan szállít, van, amelyik többet ül rajta, van, ahol tudsz napot, címet módosítani, akkor arra célszerű plusz napot rászámolni. 2-4 nap nem feltétlenül a kiszállítást jelenti, az ritka, inkább az, hogy mikor adják át szállításra.

2022. júl. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
A Petnet felénk arról híres, hogy gyakran kell sokat (egy hétnél többet) várni a kiszállításra. Ettől függetlenül a péntek délután még nem volt régen, simán lehet, hogy ma este megkapod az e-mailt. De ha csak holnap, az se jelent semmi bajt.
2022. júl. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!