Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A Petnet oldaláról való...

A Petnet oldaláról való rendelés után az volt az e-mailbe, hogy a kiszállítás előtti napon kapok egy e-mailt, de ez még nem történt meg. Mire számítsak? Ilyenkor mi van? Írjak az ügyfélszolgálatnak?

Figyelt kérdés
Az oldalukon azt írják, hogy többnyire 2-4 nap a kiszállítás. Én péntek du. 5 felé rendeltem, szóval holnap van a negyedik munkanap. A visszaigazolás a rendelés leadásáról című e-mail írta azt, hogy "Amennyiben Ön a megrendelése kiszállítását választotta, úgy ezúton informáljuk Önt, hogy a kiszállítást megelőző napon a Rendelésének feladásáról értesítő emailt (“Értesítés megrendelése kiszállításáról”) küld Önnek rendszerünk. Ezt követően történik a megrendelése kiszállítása.". De nem kaptam ilyen e-mailt.
2022. júl. 6. 13:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%

Petnet egy rakás....

Volt hogy 1,5 hét után írtam hogy várható-e a csomag vagy nem? Válasz: nincs raktáron x, y termék, 1-2 hét kell mire kapnak. Maguktól nem jeleztek volna. Vártam, de nem kaptak, így visstamondtam.

Máskor halkaját vettem volna, el is felejtettem, kb 2 hét után küldték.

2022. júl. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
83%
Arról nem beszélve hogy minden termékük simán 10-20%al drágább, mint amúgy a termék átlagára.
2022. júl. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Még mindig nem történt semmi. Még arról se jeleztek, hogy xy cucc nincs esetleg.

Valaki valami javaslat, hogy legközelebb honnan érdemes rendelni bármit is az állataimnak? (Hörcsögöm van egyébként.)

2022. júl. 8. 08:51
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Én az Okosgazdit ajánlom, ha nem csak a kutyámnak, hanem a madaraimnak is rendelek, onnan szoktam. Vannak hörcsögöknek is termékek, én még azt is szeretem ott, hogy lehet kérni csomagautomatába, nem kell futárhoz igazodni.
2022. júl. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 NTBS ***** válasza:
100%
Írj az ügyfélszolgálatnak.
2022. júl. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Közben írtak nekem, hogy nincs lisztkukac, szóval vagy várok min 2 hetet, hogy legyen raktáron, meg a szállítást, vagy kiszállítják anélkül a csomagom jövő csütörtökig. Az utóbbit választottam. :D
2022. júl. 8. 13:14
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer rendeltem tőlük, másfél hét után hívtam őket, egy tétel nem volt, ezért nem küldték a csomagot, kértem, hogy akkor küldjék nélküle, mert szükségem van a tápra, amit rendeltem. Megjött a csomag, persze pont a táp nem volt benne. Hívtam őket, hogy a csomag fele hiányzik, ja, biztos kifelejtették, küldik. Újabb 2 nap múlva megérkezett, és ezzel párhuzamosan letiltották a felhasználói fiókomat.

Nem voltam bunkó, teljesen normálisan beszéltem velük, emberek dolgozbak, hibázhatnak, benne van a pakliban, nincs ezzel gond, ha normálisan kezelik.

A letiltás nem normális kezelés szerintem.

2022. júl. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Biztos valami pitsa vállalkozása ez a petnet
2022. júl. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
74%

Pár éve még mi is rendeltünk a petnettől, aztán áttértünk a zooplusra, nagyobb választék, olcsóbb árak és relatív gyors kiszállítás miatt.

Volt olyan, hogy 4500 forintos zsák kicsomagolás után kiderült, hogy ki van szakadva. Futártól átvettem, tehát mondhatták volna, hogy késő bánat. Lefényképeztem, elküldtem, másnap a számlámon volt a 4500 forint és közölték, hogy a sérült zsákot és tartalmát megtarthatjuk.

Nem azért, hogy akkora összeg, de ezt nevezem korrekt eljárásnak.

2022. okt. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Tavalyi kérdés, de gondoltam megosztom veletek a tapasztalatomat. Már 1 éve tőlük rendelek, eddig minden megjött, mégha késett is. Most viszont egy nagy tétel (40e ft) miatt keresem őket 3 napja, telefont nem veszik fel, e-mailre nem válaszolnak. Nagy csalódás. A csomag persze sehol, pár naponta változik a státusza egyre rosszabbra. Eddig ajánlottam volna ezt az oldalt, de ezek után már nem. Nagy csalódás. Negatív értékeléseket nem teszik közzé a termékeknél.
dec. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!