Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mennyire jellemző az állatorvo...

Mennyire jellemző az állatorvosoknál, hogy haszonszerzésből indokolatlan pluszköltségekkel terheljék a gazdákat?

Figyelt kérdés
Például egy állatorvos mellett segítőként dolgozó ismerősöm azt mondta, hogy a tehetősebbnek tűnő ügyfeleket gyakran visszahívják kontrollra akkor is, ha arra már nem lenne szükség.
2022. júl. 25. 16:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Így van.
2022. júl. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Gondolom, ez leginkább a hozzád hasonlóknál fordul elő.
2022. júl. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Ez is biznisz és akit meg lehet fejni miért ne fejnék meg.
2022. júl. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Velem volt olyan, hogy vizsgálatot nem is kellett fizetnem.
2022. júl. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez egyáltalán nem jellemző; mindenféle manipuláció nélkül is egymásnak adják az ajtót a gazdik, mert jó orvos.
2022. júl. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és nekem is volt olyan, hogy nem kért pénzt, pedig akartam fizetni.
2022. júl. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Nekem vegyes tapasztalataim vannak, de mintha a mérleg nyelve az ismerősöd állítása fele billenne.A kapzsiság mindenhol jelen van és ami igazán aljassá teszi ezt az az, hogy egészségről van szó. Ami egyaránt értékes állatnak és embernek és ezzel a kiszolgáltatott helyzettel élnek vissza.
2022. júl. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Van egy orvos itt nálunk,aki nem fogad el pénzt.Csak mikor kötelező oltás,vagy chippeltetés van.Ha beteg állatot viszünk hozzá,addig kezeli amíg meg nem gyógyul teljesen,és csak a legvégén fogad egy jelentéktelen kis összeget,ha viszont az állat a kezelés ellenére se éli túl,akkor nem fogad el pénzt.Ugyanúgy az altatásért se fogad el soha pénzt.
2022. júl. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Van minden féle. Sajnos igen, igaz a jelenség, vannak kontar, kapzsi orvosok is. Mint az élet minden területén
2022. júl. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem ingyé kezelték a cicámat beeeee
2022. júl. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!