Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mt éreznek rajtam az állatok?

Mt éreznek rajtam az állatok?

Figyelt kérdés

Voltunk nyaralni egy kis faluban, ahol sok az utcákon a macska.

És egy kutyával is találkoztunk, aki ott futott az út mellett. Míg rokonaim elől elfutott az összes macska, nekem meg hagyták hogy megsimogassam őket.


Kutya is.: Rokonaimra ,,támadott", én meg mikor magamhoz hívtam, kiugrott a bőréből, olyan boldog volt, és így futott oda hozzám.


Menhelyen ugyanez. Menhelyen önkénteskedtem, volt egy kutyus, aki mindenkitől félt, de amikor én mentem be hozzá pl. kakit szedni, akkor meg nem félt, tőlem, odajött hozzám, és nyalogatni kezdett(ilyen soha nem volt még, mindenki elől elfutott). Mit érezhetnek rajtam?



2022. júl. 29. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Az állatok állítólag jó ember ismerők, és meg érzik ki a jó és ki a rossz ember.
2022. júl. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
1# Ez így van.
2022. júl. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jót éreznek rajtad és ezért szeretnek.Van ilyen.
2022. júl. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Mit jelent a "jó" és a "rossz"? Ez annyira bugyuta így már bocsánat. Ismerek egy csapni való embert, az egész családja depressziós lett mellette, a fia meg a felesége még öngyilkossági kísérleteket is végre hajtottak (különböző időpontokban, más módon, de mindkettő pszichiátriára került), az állatok mégis szeretik. Én ebben így nem hiszek hogy megérzi ki a "jó" és ki a "rossz" ember.

Sokkal valószínűbbnek tartom azt, hogy az illatod kíváncsivá teszi őket, vagy nem tudom.

2022. júl. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az állatoknak nagyon kifinomult érzékeik vannak egy másik állat (a szemükben az ember is az) szándékainak a felismerésére. Észre sem veszed, de jeleket "sugárzol" hogy tőled nem kell félni, nem bántani akarod. Azt meg minden háziállat tudja, barátságos ember = potenciálisan kaja.
2022. júl. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy kolbászszagot. :)
2022. júl. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!