Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok kapcsolódni,...

Miért nem tudok kapcsolódni, elfogadni ehhez a három kutyához?

Figyelt kérdés
Lett 3 kiscicám és már volt kettő szobacica is. Az anyósomnak van 3 kutyája akiket én látok el mivel ő egészségügy okok miatt nem tudja megcsinálni. Főzöm nekik a kaját 3 hetente, etetem őket, takarítok utánnuk de valahogy nem tudom közel engedni magamhoz őket. Az 5 cicát is ellátom de mégis nem olyan érzés mint a 3 kutya.
2022. aug. 12. 22:29
 1/8 A kérdező kommentje:
2 csivava (apja, fia) 1 bulldog. Valahogy ezt a triót nem tudom elfogadni. Néha csak mintha teher lenne rajtam ami rám lett dobva. Félreértés ne essék, szeretem a kutyákat de nem tudom miért érzem így magam ezzel a hárommal kapcsolatban. Szerintetek mi lehet az oka és mit tudtok tanácsolni?
2022. aug. 12. 22:39
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező mindenkit szeretni. Pláne ha az anyósodat nem bírod. Vannak cicás és vannak kutyás emberek. Lehet, hogy még nem is rég óta gondozod őket, és még nem is szoktatok össze. A biológiai szükségletek mellett jó lenne egy kis játék is, amit mindkét fél élvez.
2022. aug. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért, mert nem a te kutyáid és jelenleg csak a kötelezettség van velük, hogy neked kell esetni és takarítani utánuk, nem vagy velük úgy együtt, hogy azt élveznéd is. Így nehéz is kapcsolatot kialakítani. Főleg ha nem nálad vannak most, csak azért mész, hogy ellásd őket.
2022. aug. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már két éve gondozom őket. Játszani nem igazán lehet velük. A nap legnagyobb részében csak alszanak. Idősebb kutyák 11/10/8 évesek. Lehet abban valami, hogy az anyósom miatt nem tudom őket elfogadni. De amúgy jó bennük, hogy a kiscicákat egyből elfogadták, befogadták. Mi mindannyian egy háztartásban élünk, lakunk.
2022. aug. 13. 00:18
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor könyveld ezt el, hogy nem szereted őket. Attól még nem vagy rossz ember.
2022. aug. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy nem szeretsz minden embert, és normális, ugyanúgy normális nem szeretni minden egyes állatot is. Nincs ezzel semmi gond.

Nagyon rendes tőled, hogy ellátod őket. A legtöbben nem tudnának még erre is plusz időt, energiát fektetni. De ez tőled sem elvárt, és sose kezeld úgy, hogy neked ezt muszáj.

2022. aug. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a kutyákat nem te választottad. Már a fajtájukat sem. Őket sem, mert nem te hoztad őket haza azzal higy na, ez a kutya kell nekem a többi ugyanilyen közül. Nem te nevelted őket (kicsiként kb minden állat elvarázsol, meghódít mert übercukik). Nincs meg az alapkötődés.

Úh érthető a hozzáállásod. Néha csak el kell fogadni a dolgokat, hogy úgy vannak ahogy. Mint a te helyzeted a kutyákkal. Ennyi.

2022. aug. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Húúú nagyon szépen köszönöm ezeket a támogató írásokat. Így már kevésbé érzem magam hibásnak. Mégegyszer köszönöm szèpen mindenkinek aki időt szánt rá, hogy válaszoljon!
2022. aug. 13. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!