Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legdrágább dolog,...

Mi volt a legdrágább dolog, amelyet valaha a házi kedvencednek vettél?

Figyelt kérdés
2022. aug. 19. 09:30
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik cicámnak sérülés miatt meg kellett műteni a csípőjét múlt héten. 120 ezer. Eddig ez vittem a pálmát.
2022. aug. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Madarak röpdéje. 15ezer volt.


De ha azt vesszük a kutya kozmetikusa, oltások, meg minden más apránként überel mindent....

2022. aug. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát a kutyáim miatt lett új kerítés csináltatva, kutyabiztos kerítés a ház körül, ami azt se tudom már mennyibe került, kb. 1,5 millió volt, de na, ha most az ilyet nem számítjuk, akkor 85 ezres kanapé a kutyámnak. :D Igazi kanapékutya, muszáj volt venni neki egy saját kanapét, amit a mai napig is imád. :D
2022. aug. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Sajat kb. 10nm-es szobajuk van, ahova a kutyaajto vezet, es le lehet rekeszteni a haz tobbi reszetol, ha nincs otthon senki. Kesobb lett hozzaepitve a hazhoz, fokent a kutyak miatt, szoval szerintem ez a legdragabb amit "kaptak" igy is, hogy mi epitettuk, nem szakemberek. Nem tudom pontosan mennyi volt, de 6-800.000.
2022. aug. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Látom nem csak tárgyi dolgokat írnak, szóval akkor én is az orvosi számlát. Előző kutyámnak megnagyobbodott a szíve és felvizesedett. Sajnos későn vettük észre (egyik napról a másikra lett nagyon rosszul). Hetekig hordtuk orvoshoz, olyan 120 000-t hagytunk ott, bár a vége felé már nem is igazán számoltuk. Álmában ment el, pont aznap, mikor hívni akartam az orvost, hogy megbeszéljük, van-e értelme ezt folytatni vagy inkább vessünk véget a fájdalmának.
2022. aug. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kutyának, de miatta: kettéválasztottuk a kertet egy normális, stabil, esztétikus kerítéssel, kb. 120000 volt.
2022. aug. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!