Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ha az összes...

Mit tehetnék ha az összes állatunkról nekem kell gondoskodnom?

Figyelt kérdés
Eddig 3 macskánk volt, meg egy kutya, most hoztak egy negyediket ami nem szobatiszta merthogy jaj de cuki. Mondtam hogy ne, de az én szavam nem számít. Na itt szakadt el a cérna. Nekem kell őket nevelni és kézhez szoktatni, ők csak hazahozzák őket simogatni meg ölelgetni. A kutyát én etetem-itatom, tanítom, sétáltatom, fésülöm, hordom a kozmetikushoz a buszon. Ha valamelyik beteg, nekem kell orvoshoz vinni a diákmunkás fizetésemből, mert ők úgy vannak vele hogy "majd elmúlik!" Ha mondok valamit a neveléssel kapcsolatban, azt sem tartják be. Elmagyaráztam azt is, hogyan kell új macskát szoktatni a többihez, de le volt sz*rva, meghozták a cicát aztán lerakták a többi elé, és gügyögtek nekik hogy "Micikeeee, ne fújjál há Miciii"... 2 emelt tárgyam lesz idén, és szerettem volna kicsit ismételni még az iskolakezdés előtt, hogy könnyebben menjen. De nem tudok, hogy b****a meg a jóságos magasságos, mert az új cicát kell lesnem, nehogy megrágjon valamit, odapisiljen/kakiljon valahova, összetörje magát, stb. És tudjátok mi a legjobb az egészben? Hogy azt mondják, ha elköltözök egyiket sem vihetem, mert hogy ők az ő állataik!

2022. aug. 19. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Ajándékozd el a macskákat, kutyákat.
2022. aug. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon sajnalom a helyzeted, igazabol erre nem lehet mit mondani, idiota a csaladod.

Es nagyon felelotlenek is, borzalom.


A tanulassal kapcsolatban csak annyi, hogy zarkozz be addig az uj macskaval valamelyik szobaba es akkor nem kell figyelgetned allandoan, tudsz tanulni.

2022. aug. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Párszor hagyod, hogy megrágjon valamit/valamiket, odapisiljen/kakáljon, nem törlöd fel, nem veszed észre, és majd észbe kapnak. Amíg pucolsz - önként - a macska után, addig ők nem csinálják meg.

És ha pampognak, hát mosod a kezeidet, nem a te macskád.

2022. aug. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Mikor nincsenek otthon a többiek..."szökjenek meg".
2022. aug. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell velük semmit sem csinálnod, az ő állataik! Az új cicát meg felejtsd el, ha odapiszkít valahova, vagy lever valamit csak lépj át rajta.
2022. aug. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne foglalkozz velük... foglalkozzanak ők.
2022. aug. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Ne játszd a mártírt, hamupipőke! Nem csinálod. Pont.
2022. aug. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit tehetnél? Hogy ezt nem hagyod így menni tovább
2022. aug. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Te mondtad nem kell a macska.. ne a te gondod legyen, kajat azert adj neki, de egy macska tud magara vigyazni, a tobbit oldjak meg ok.
2022. aug. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, kicsit kényszeredett a leírásod is.., ha nem a te állataid, francnak foglalkozol velük? Kislányom is megtanulta a kutyáját gondozni, miután az folyamatosan bekakilt a szobájába, beszart egyszer, közölte, hogy ő azt nem takarítja fel, beszart mégegyszer semmi mikor már 6 kaki soroakozott az íróasztala körül áthívtam a legjobb barátnőjét, úgy szégyellte magát mint a fene, azóta takarít a kutyája után.
2022. aug. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!