Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik volt a legnagyobb...

Melyik volt a legnagyobb ragadozó dinoszaurusz?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom a T-Rex, de olyat is olvastam, hogy a Spinosaurust nagyobbnak mondták. Viszont annak taraja is volt a hátán így magasabb lehetett, de közel sem volt olyan robosztus mint a T-Rex hanem inkább karcsúbb testalkatú.
2010. szept. 24. 20:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/84 A kérdező kommentje:
Ehhez az is közrejátszik persze, hogy másként fejlődtek és másként alkalmazkodtak mert nem egy faj.
2011. aug. 12. 21:05
 32/84 anonim ***** válasza:
20%
Mindegy maradjunk abban hogy a Klemayisaurus kinyírná mindet és kész.
2011. aug. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/84 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem tudhatjuk, de a méret tényleg mellette szól.
2011. aug. 13. 16:44
 34/84 anonim ***** válasza:
47%
A Kelmayisaurus eltörné a t-rex nyakát, a g-rex nyakát, a spinónak a nyakát és a hátát. Azokkal a hatalmas mellsővégtagokkal mindegyik fejét le is tépné. Az allosaurus kitudta nyírni a ceratosaurust mert kisebb volt, ugyanez lenne egy Kelmayi vs t-rex csatában. A spinónál talán nehezebb dolga lenne mivel az 18 méteres, ezért nincsen annyira nagy méretbeli különbség, mint a rex esetében. Szóval a Kelmayisaurus gigantus a leghatalmasabb húsevő dinoszaurusz, ami 22 méter hosszú, kb 13 tonna súlyu, és 8 méter magas.
2011. szept. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/84 A kérdező kommentje:
Mint írtam méretei alapján persze, hogy annak van nagyobb esélye, de attól még a Rex is képes lett volna megölni ha mondjuk torkon kapja! De ezt nem lehet tudni mert nem éltünk akkor!
2011. szept. 10. 14:31
 36/84 anonim ***** válasza:
61%
VELOCIRAPTOR FOREVER!!!:DD
2011. szept. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/84 anonim ***** válasza:
0%
A velociraptor 2 méteres te hülye állat!!! A kérdés az hogy melyik a legnagyobb!Nem az hogy kinek melyik tetszik! És amúgy korábban a spinót hittem annak de amikor halottam erről a 22 méteres kolosszusról, akkor rögtön ő lett a kedvencem. KELMAYISAURUS FOREVER!!!!!!
2011. szept. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/84 A kérdező kommentje:
Megalomániás! :D Amúgy tényleg nem semmi állat!
2011. szept. 20. 14:46
 39/84 anonim ***** válasza:
45%
Nekem az az elvem hogy a nagyobb a jobb. Korábban a spinó, találtam egy nagyobbat akkor Kelmayi.22 méter hosszú!!!! Fel lehet fogni ép ésszel? Hát az embereknek már a t-rex csontvázától tátva marad a szájuk. És akkor ha ennek találnák meg a teljes csontvázát??? Mentőt kéne hívni hogy folyamatosan csak varnák vissza az emberek állát a helyükre :D
2011. szept. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/84 anonim ***** válasza:
100%

Jelenlegi tudásunk alapján a Spinosaurus, bár az vitatott, hogy "igazi" ragadozó volt-e vagy inkább halevő. Ha "ragadozó" alatt olyan állatot értesz, ami rendesen vadászik, akkor a Giganotosaurus a nyertes, bár az azért észrevehetően kisebb volt.


A Kelmayisaurusról túl keveset tudunk, hogy megállapítsuk, mekkora lehetett, de hogy 22 m nem volt, az olyan fix, mint a "szerelni" szó angolul.

2011. okt. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!