Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Á, nagyon félek a pókoktól,...

Á, nagyon félek a pókoktól, rettegésbe tartanak, milyen kivégző szert kéne magammal vinnem, amit messziről is lehet "applikálni", hogy a pók megdögöljön?

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon félelmetes volt,mikor hazajöttem,akkor egy óriási pók volt a bejárati ajtó fölött,még ha most is rágondolok elönt a félelem.Nem volt itthon senki,így hát nekem kellett bemennem,de féltem,hogy rámugrik,vagy a közelembe ér,és akkor szerintem ott haltam meg volna.Ezért 2 órát vártam,próbáltam megközelíteni,egyszercsak leugrott onnan és arrébb ment,de nem láttam ,hogy hova,így még egy órát tovább vártam,aztán megkértem a szomszédot,hogy nyissa ki az ajtót,és figyeljen nehogy valami rámessen.Be is mentem,de most meg félek kimenni is.Valami lángszóró féleséget nem lehet kapni? A spraykkel az a baj,h nem hatásosak,nekem valami sósav vagy kénsav spray kéne,hogy elpusztuljanak ezek a dögök.Nagyon félek tőlük :( valaki segítsen
2010. szept. 25. 10:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Ja, sósav vagy kénsav-sok eszed van...Végülis a környezetednek mindegy, ajtófélfát szétmarja, a bőrödet megégeti, a légzőszerveidet tönkreteszi...

Ha síma magasnyomású spray-vel ráfújsz a pókra, arrébb megy, a rovarírtó pedig el is pusztítja.

2010. szept. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
0%

átérzem félelmedet, én is rettegek tőlük. egyszer egy éjszakát virrasztottam miatta...(ágyam fölött volt)

porszívóval szippantsd fel, nekem sajna éjjel eszembe se jutott, így elszaladt valamerre, napokig stresszes voltam miatta, de még most is lesem..

2010. szept. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Jajj, a tudatlanság. A pókok teljesen ártalmatlanok, ha nem valahol Brazíliában, vagy a trópusokon élsz. Megfogják a szúnyogokat, poloskákat, egyéb káros rovarokat.

Amelyik házból teljesen kiirtották a pókokat, hamarosan sokkal veszélyesebb rovarok jelentek meg, és ellepték az egészet, mert nem volt ellenségük.

Inkább pszichológust és egy ismeretterjesztő könyvet javaslok.

2010. szept. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
77%
Mintha csak én írtam volna a fenti sorokat.
2010. szept. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
39%
Mármint a kérdezős sorait. (ezt kifelejtettem)
2010. szept. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
ja persze magasnyomású spray,ott is halnék meg,egyszer csak szétterül és leesik onnan aztán elkezd futni a lábaival alattomosan,és akkor én meg alig tudom követni,lehet h rámmászik és :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( amugy nagyon nagy volt,és a teste is nagy volt kb 10-12 cm átmérőjű volt:(
2010. szept. 25. 11:23
 7/25 A kérdező kommentje:
mármint nem a teste volt 10-12 cm ,hanem az egész pók
2010. szept. 25. 11:23
 8/25 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező, teljesen átérzem a problémádat. Akár én is irhattam volna. Én is szörnyen rettegek a pókoktól. Nekem a legjobb pókirtó a férjem. Ha találok egyet, sikitok, és ő már jön is papuccsal, söprűvel és átküldi a túlvilágra a hivatlan látogatót. Én annyira parázok tőlük, hogy még a hullájukat sem vagyok képes papirzsepivel megfogni. Volt már hogy egyedül voltam otthon, észrevettem egyet a falon, ott álltam addig mig a férjem meg nem jött és agyon nem csapta. Vagy én lecsaptam, de a hullát már az uramnak kellett levakarnia.

Hallottam olyan ultrahangos kütyüről, amit a konektorba kell dugni, és 200 méteres körzetben kiirtja az összes pókot, bogarat, hangyát, rágcsálót, stb. Vagyis hát nem jönnek oda, mert éreznek valamit. Ha lenne rá pénzem, tutira vennék is, csak hát nem olcsó.

2010. szept. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Az igaz, hogy hasznosak a pókok, de ha valaki retteg tőlük, nem fogja érdekelni és nem fog megszűnni emiatt a félelme.


Én a sáskáktól rettegek, egyszer bejött egy a szobámba. Egy hétig be se mentem oda.


A sósavat, kénsavat felejtsd el. Veszélyes anyagok, még a végén saját magadban teszel kárt. Inkább vegyél pl. Morteint, én azt szoktam használni vagy felporszívózom.

2010. szept. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
[link] én inkább valami ilyesmire gondoltam. hol lehet forrasztólámpát venni?
2010. szept. 25. 11:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!