Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Á, nagyon félek a pókoktól,...

Á, nagyon félek a pókoktól, rettegésbe tartanak, milyen kivégző szert kéne magammal vinnem, amit messziről is lehet "applikálni", hogy a pók megdögöljön?

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon félelmetes volt,mikor hazajöttem,akkor egy óriási pók volt a bejárati ajtó fölött,még ha most is rágondolok elönt a félelem.Nem volt itthon senki,így hát nekem kellett bemennem,de féltem,hogy rámugrik,vagy a közelembe ér,és akkor szerintem ott haltam meg volna.Ezért 2 órát vártam,próbáltam megközelíteni,egyszercsak leugrott onnan és arrébb ment,de nem láttam ,hogy hova,így még egy órát tovább vártam,aztán megkértem a szomszédot,hogy nyissa ki az ajtót,és figyeljen nehogy valami rámessen.Be is mentem,de most meg félek kimenni is.Valami lángszóró féleséget nem lehet kapni? A spraykkel az a baj,h nem hatásosak,nekem valami sósav vagy kénsav spray kéne,hogy elpusztuljanak ezek a dögök.Nagyon félek tőlük :( valaki segítsen
2010. szept. 25. 10:59
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Ahhh én is félek tőlük,de nem is félek, csak undorodom... Am nekem van rájuk egy 100% hatásos módszerem,eddig mindig bevált:fújd le őket Raid Max-al, attól megdöglenek a randa dögök!!
2010. okt. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
ú én a darazsaktól rettegek de nagyon... vettem is ilyen darázsírtó cuccot, amivel méterekig el lehet lőni. Idén nyáron vagy 5 lódarázs jött be a szobámba... volt hogy arra ébredtem hajnal, hogy bejött.. szerinted? fogtam a takaróm is rohantam ki, a nappaliba aludtam: D és eltünt a darázs mire felkeltem... napokig féltem a szobámba aludni:D
2010. okt. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
nem rossz:D
2010. okt. 10. 11:15
 24/25 anonim válasza:

nem hiszem el, hogy vannak emberek, akik ennyire nem képesek semmiféle empátiára sem. Az egy dolog, hogy állatvédők, de hogy fontosabb legyen pár 8lábú élete az emberek életénél?

Én is irtózom a pókoktól, és ahogy írtam, ez valóban irtózás és nem félelem. A kettő között a különbség az, hogy az elsőt nem tudod megindokolni. Tisztában vagy vele, hogy nem tud érdemben "bántani" mégis retegsz, míg a félelem reális, pl nem mész egy oroszlán közelébe. Ennek abszolút semmi köze az ismeretterjesztéshez. Ezért akik azzal jönnek, hogy a pók nem bánt, hasznos stb, azoknak kéne inkább a pszihológiában némi ismeretet magukra szendi, mielőtt másnak beszólnak...

2011. márc. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

na ja...:/


jön a tavasz/nyár = pókinvázió!:S

2011. márc. 26. 14:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!